Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Caylee Dak

Lindoras

Öne çıkan mesajlar

Wowwiki said:
Caylee Dak is a level 70 (Elite) quest giver located in the Aldor Rise in Shattrath City.

Caylee Dak was named after a 28 year old World of Warcraft player named Dak Krause who died of leukemia on August 22, 2007. He was born March 10, 1979.

She ends the following quest:

Alicia's Poem

Greetings, Light of Elune be with you."

"Oh, is that a poem?"

"What a touching poem, thank you!"

Alicia's Poem
"Do not stand at my grave and weep.
I am not there. I do not sleep.
I am in a thousand winds that blow,
across Northrend's bright and shining snow.
I am the gentle showers of rain,
on Westfall's fields of golden grain.
I am in the morning hush,
of Stranglethorn's jungle, green and lush.
I am in the drums loud and grand,
the thunderous hooves across Nagrand.
I am the stars warmly gleaming,
over Darnassus softly dreaming.
I am the birds that sing.
I am in each lovely thing.
Do not stand at my grave and cry.
I am not there. I do not die."

Blizzard'ın US Boulderfist serverında henüz 28 yaşındayken hayatını kaybeden bir kişiye bir questlede olsa yer vermesi ne kadar hoş.. Karakteri en son bıraktığı şekilde oyuna aktarılmış ve bir chain kendisiyle sonlandırılmış.

Buradaysa kendisine guild arkadaşları tarafından bir konu açılarak özel başlıklar alt alta toplanmış.

http://www.boulderfistheroes.com/forums/viewtopic.php?p=14683
Sosyal ağlarda paylaş

barrens'teki 2 sene önce oynarken tesadüfen buldugumda gözlerimi yaşartmıştı. tepenin üstünde anıt yapmışlar, anıtta kılıcı göğsünde bir adam heykeli yatıyor. Anıtın önüne de melek koymuşlar adamın soyadını taşıyan galiba. böyle ufak şeyler çok hoşuma gidiyor mesela benim.
Sosyal ağlarda paylaş

barrens da olan bir oyun developer ı icin yapılmıstı. Kendisi bir trafik kazasında hayatını kaybetmisti blizzard da en iyi sekilde onurlandırdı. Bu oyunun en cok bu yanını seviyorum. Bir sekilde oyun hikayesiyle gercek hayata dokunuyor. Karakterlerin gorunusleri olsun bazen filmlere dizilere karakterlere gondermeler olsun vs. blizzard ın bu konudaki basarısı yadsınamaz.
Sosyal ağlarda paylaş

güzelmiş

shrine of the fallen warrior da muhteşem, ilk öğrendiğimde hikayesini alliancetım, sırf o shrineı görmek için koştum oraya kadar. eğer spirit olarak giderseniz warrior spiriti görüyorsunuz shrineda

hordeun en yoğun uçuş güzergahlarından biri tam shrineın üzerinden geçiyor ama alliancesanız görmek için özellikle gitmeniz lazım

başarılı blizzin bu tür yaklaşımları bence de
Sosyal ağlarda paylaş

phoenix mount da ölmek üzere olan bir cocugun son arzusu diye oyuna eklenip ilk ona verilmiştir. last wish diye ölmek üzere olan kişilerin son arzularını yapan bir organizasyonun blizzarddan rica etmesi ile olmuştur. blizzarddaki adminler gmler designerlar eşşek değil tabi onlar da müşterilerini seviyorlar az da olsa.
Sosyal ağlarda paylaş

nameless said:
gerçekten güzel bir iş yapmış blizz. shrine of the fallen warrior'u biliyordum fakat hillsbrad'daki dwarf'u bilmiyorum, çok merak ettim. tam yerini söyleyebilecek var mı?

http://www.wowhead.com/?maps=267:677753660747668759674739665732

bu civarlarda.
ya da sıralanmış seddin tam oralarda denize bakan kısımdaydı. ama kıyı kısmında yani, denize bakıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:
The Barrens'ta da var benzeri bir yer, Shrine of the Dead Warrior mu neydi.

dağ bayır aşmayı çok sevdiğimden rasgele bir şekilde karşıma çıkmıştı.
ilk gördüğüm zaman "bu ne yav, acep questle ilgili birşey mi, yoksa grom veya orgrim mi?" diye düşünmüştüm.

biraz araştırdığımda şurayı gördüm:
http://www.sonsofthestorm.com/memorial_twincruiser.html
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...