Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shamanlar için arena bitiyor mu?

Buyse

Öne çıkan mesajlar

forumda shamanın biri şöyle bir öneride bulunmuş gayet hoşuma gitti. yapılabilir mi bilmiyorum.

Earth Shield - Rank3
450 mana
Protects the target with an earthen shield, giving a 30% chance of ignoring spell interruption when damaged and causing attacks to heal the shielded target for 270. This effect can only occur once every few seconds. 10 charges, which also cause the shield to resist dispelling effects 10% of the time, per remaining charge. Lasts 10 min. Earth Shield can only be placed on one target at a time and only one Elemental Shield can be active on a target at a time.
Sosyal ağlarda paylaş

Dün AVde bi shaman buldum AFK halde. Adamı kesene kadar anam ağladı. Yani o adamın afk değilde normal oynadığını düşünmek dahi istemiyorum. Shaman OP falan demek için değil bu yazdığım sadece nasıl o kadar süre hayatta kaldı anlamadım. Yaklaşık 4-5 full combo doldurdum ama nedense adamın HPsi inanılmaz yavaş iniyordu. Mutilate critleri, cold blood falan bana mısın demedi. En sonunda kestim tabi ama hep içimde bi korku vardı ulan adam işemeye gittiyse ve şimdi gelirse diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:
Dün AVde bi shaman buldum AFK halde. Adamı kesene kadar anam ağladı. Yani o adamın afk değilde normal oynadığını düşünmek dahi istemiyorum. Shaman OP falan demek için değil bu yazdığım sadece nasıl o kadar süre hayatta kaldı anlamadım. Yaklaşık 4-5 full combo doldurdum ama nedense adamın HPsi inanılmaz yavaş iniyordu. Mutilate critleri, cold blood falan bana mısın demedi. En sonunda kestim tabi ama hep içimde bi korku vardı ulan adam işemeye gittiyse ve şimdi gelirse diye.

üstünde de earth shield vardır di mi? ama sen de wound poison yoktur tabi. wound poison olaydı da göreydik ne kadar çabuk iniyormuş hpsi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...