Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir Film/Dizi Vardı?

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
bulamiyorum halp!

Zengin bi adamin oglu kafasina buyruk yasiyor italyaya yerlesiyor. Parayi babasi gondermeye devam ediyor. babasi oglunun yaslarinda bir eleman tutuyor. Bu eleman italyaya gidip arkadas oluyor. Sonra denize tekneyle acildiklarinda tartisiyorlar kazayla zengin eleman oluyor. Bu da bunun yerine geciyor. Sonrasini cok hatirlamiyorum.

star tv de zamaninda oynayan filmlerden.
Sosyal ağlarda paylaş

bi film vardı, seneler önce tv de seyretmiştim.

bi adam var böyle köy gibi bi mekanda yaşıyor. mekan ailesinin. adam böyle kovboy gibi. hatta sinek gördü mü çekip silahla vuruyordu direk. Sonra işte şehire gidiyor, olaylar gelişiyor, hatun buluyor fln. Sonlarında kötü adamlar bunların mekanı basıyordu. Bu böyle metalden zırh giyip çıkıyordu karşılarına, vuruldukça bir şey olmuyordu, aileside çatıdan bira kutuları ve bumerang atıyordu kötü adamlara. Sonunda asıl kötü adam benzin pompasına bağlıyken patlayıp uzaya uçuyordu.

filmin en sonunda da, bu filmin çekiminde hiç bir sineğe zarar verilmemiştir yazdıydı.

var mı hatırlayan bunu?
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Bi film vardı; ***** spoilerlı anlatım ***** bi uzay gemisinin reaktörü bozuluyor, gemideki yolcuların bi kısmı mutanta dönüşüyor. Cryogenic uykudan yeni uyanan kahramanlarımız nerede olduklarını anlamaya uğraşırken bir yandan da hayatta kalmaya, gemidekilere ne olduğunu öğrenmeye çalışıyorlardı. Sonradan uzay gemisinin koloni kurmak amacıyla bi gezegene gittiğini öğreniyorduk. Filmin sonunda da gezegene ulaştıklarını, meğer bunca yıl gezegenin okyanusunun altında olduklarını görüyorduk. Neydi bu?
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...