Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Deus Ex: Human Revolution

arcane

Öne çıkan mesajlar

megan megan

meganın annesi su polis karakolunu araştırmamı istedi üst katlarda.

şimdi kapıdaki bıyıklı sie git diyor, sarışın eski ortak küstü baya konuşmuyor.
lab görevi için binanın arkasından hackleye hackleye girdim hallettim. ama içerdeki görevler için hiçbirşey yapamıyorum.

stealth yok hiç, ya herkezi öldürücem içeri öyle giricem. yada ileride stealth pointler aldıgımda geri dönüp girmeye calışıcam

başka bir yolu varmı ?

ayrıca çine gitmem lazım, gidersem geri dönebilecekmiyim buraya, hem meraktan hem side questte bitsin diye duruyorum yani.

Sosyal ağlarda paylaş

sanırım bahsettiğin yer karakolun ikinci katında soruşturmayı yürüten polisin bilgisayarını araştırman gereken yer, böylece bıyıklıya şantaj yaparak ağzından laf alabileceksin

3. kattan 2.kata indiğinde bitane havalandırma var devriyeyi geçtiğinde solundaki koridorun sonuna kadar dümdüz git orda havalandırma girişi, ki o havalandırmadan tüm odalara girebilirsin kimseyi öldürmene gerek yok sadece sessizce sız arkalarından, ayrıca hengsha ya yapmadan gidersen kapanır o görev

Sosyal ağlarda paylaş

karakola girmenin 3-4 yolu var, kanalizasyon var çatıdan giriş var, içerdeki kapı görevlisini silver tonguenuz ile ikna etme var. ben ön kapıdan girip üst kattaki ismi olan polis ve sorgu kısmındaki 3-4 polis hariç her bilgisayara sızdım zaten şifreleri var hepsinin padlerde. stealthım da yok sadece eğilerek yürüyorum :p
Sosyal ağlarda paylaş

bende önce çatıdan girdim hmm bu nereye gidiyor acep diye 1-2 polis bayıltıp çıktım geri, sora ön kapıdan girip kanalizasyondan çıktım falan, baya bi gizli item var, armoryi falan soydum lol, kırılcak duvarlar falan var kanalizasyonda, şu augment puanı şeysinden de çıkıyor bi yerde.

ilk bossun olduğu yerdeyim şimdik, inventoryim doldu T_T
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...