Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

http://www.whoshouldliveagain.com

KillJoy

Öne çıkan mesajlar

Siz ne kadar da görmesenizde milley meselesi olarak görüyorum..
belki de canı gönülden isytiyorum ve kendi kendime keşke hayatta olsun diyorum VE İŞARETLEDİM VE YAZDIM SİTEYİ..
Belki benim kadar duyarlı insalar vardır.

Bitmedi..
Bu bana milli maç gibi geliyor..
Her zaman TURK'ün adını dünyaya tanıtmak çok önemli benim açımdan..

Ben önemsedim yazdım
İlgilenmeyenler Basmasın arkadaşım!
Ayrıca INTERNET bölümü böyle bi site var bakın dedim!

ps: bu arada aşırı sağcı biri değilim
Sosyal ağlarda paylaş

bi kere şu yazdığın cidden çok komik.Dünyaya tanıtmak dediğin ne?Site türk sitesi,ayrıca böyle iğrenç ötesi tasarımlı bir sitenin anketini de ipleyecek kimse olduğunu da sanmıyorum.

diğer taraftan sen neden savunmaya geçtin onu da anlamadım.Sana ne bu böyle niye koydun diyen eden yok sadece ciddiye aldığın ve bunu baya baya belli ettiğin için ti'ye alanlar var ki ben olsam ben de alırdım.

bi de şu var tabi
said:

bir forumun internet bölümü olduğu için koyulan/yazılan şeylere kullanıcılar yorum yaparlar.

p.s:marksist hiç değilim
Sosyal ağlarda paylaş

KillJoy said:
Siz ne kadar da görmesenizde milley meselesi olarak görüyorum..
belki de canı gönülden isytiyorum ve kendi kendime keşke hayatta olsun diyorum VE İŞARETLEDİM VE YAZDIM SİTEYİ..
Belki benim kadar duyarlı insalar vardır.

Bitmedi..
Bu bana milli maç gibi geliyor..
Her zaman TURK'ün adını dünyaya tanıtmak çok önemli benim açımdan..

Ben önemsedim yazdım

ps: bu arada aşırı sağcı biri değilim

Allah aşkına bunun duyarlılıkla alakası nedir yahu.

hayır ben de bir "atatürkçüyüm" ama böyle işler şaklabanlıktan öteye geçmiyor ne yazık ki.

gidip böyle sitelerde Atatürk'ü birinci getirmeye çalışmakla "Atatürkçülüğünü" ispat etmiş olmuyorsun, ya da tüm dünyaya Atatürk'ü anlatmış olmuyorsun.
Toplaşıp Zerg'lük yapmaktan bir farkı yok.

Ha ciddi ciddi birşeyler değiştirmek istiyorsan, birşeyler yapmak istiyorsan, onun yolları var.
Ama böyle testler değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Killjoy senin gibi naif milliyetçilerin saf duygularıyla oynuyorlar. Devir arabaya atıp ilaçlı gazoz içirme devri değil artık, googleadsensele parayı kırma devri.

Gerçi ikinici bir ihtimal de sen milletin saf duygularıyla oynuyorsun. Aslında benim de fikrim gelse de ben de oynasam. Ermeni diasporası falan deli para kırıyormuş böyle anti-türk kampanyalarla.
Sosyal ağlarda paylaş

ben 300 spartalıya oy vermek istiyordum sole taksime cıksa 300 u birden this is madness deseler girisseler kapkaccılara falan.

bu arada her millet yeni kahramanlar dehalar bilim adamları cıkarmaya ugrasır devamlı ile gider biz arkamıza bakmaktan onumuze bakamıyoruzki be kardesim. facebook group uda kurulmus :
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...