Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Guitar Hero 3

deadlands

Öne çıkan mesajlar

up, ben de gordum o kısmı, sarkı indirecek yer bulamadım ya, konsollar icin xbox live ve PSN'e konuyormus song pack'ler de, PC icin yok galiba ya :, o zaman o bolumu niye koymuslar yaw ? oyunda online bolumu var oradan girip mi indirebiliyoruz ?
Sosyal ağlarda paylaş

şöyleki,

konsollar icin guitar heroyu bir firma yapıyor, pc icin farklı bir firmayla anlaştılar. dolayısıyla orjinal guitar hero sitesinde pc hakkında birşey göremiyorsunuz.

ve evet, bug fix falan için çıkarılan bir patch için pc için official bir download yok şu an. fanler çözmüşler olayı birkaç program yapmışlar şarkı falan eklemek için, google it diyorum çünkü hatırlamıyorum siteyi :D
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
heh star power'la atak yapıldığını bilmiyordum,tutorial'da da kaçırmışım galiba o bölümü.Nasıl yapılıyor diye buraya yazdıktan sonra oyuna girdiğimde keşfettim euehua,o zamandan beri kasıyorum :)

Demek ki inanarak aradıktan sonra herşeyi bulabilirmişiz,evet

birde benim laptoptan sanırım,mavi ve sarı butonlara aynı anda basmıyor,ayrı ayrı sorunsuzda işte double'larda gidiyor,bir ton bölüm kaçırıyorum o yüzden.Bunu düzeltmenin bir yolu var mı ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...