Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars serisi - hangisi ilk?

Afterdeep

Öne çıkan mesajlar

valla zor bi soru:) 4-5-6 nın efektler falan daha kötü malum çekileli çok oluyor o yüzden 1 den başlarsan sıkılırsın belki son üçlüde, ya da sondan başlarsan adı üstünde serinin sonunu bilerek izleyeceksin, bilmiyorum ama, benden iyi cevap vercekler vardır kesin.
Sosyal ağlarda paylaş

4-5-6-1-2-3 diye gitmen en iyisidir bence. zaten çekim sıraları da öyle.

söylendiği gibi önce 1-2-3 izleyip sonra ötekileri izlersen görüntü kalitesi filan sorun olur.
Ama önce 4-5-6 yı izleyip neyin nesidir bu karakterler, alakaları nelerdir, kimdir bu darth vader diye merak edersen 1-2-3 ün tadı daha bi güzel çıkar.
Sosyal ağlarda paylaş

tabii ki 4-5-6'dan başlamalısın.

Ya 1-2-3'de nelerin olacağını bilsen bile,bir anda karşında gelişince olaylar daha büyük etki bırakıyor.Ama denildiği gibi 4-5-6'ya sonradan geçersen hem eski olmaları,hemde 1-2-3 kadar aksiyon dolu olmamasından dolayı etkisini yitirirsin.

4-5-6-1-2-3 derim,Clone Wars Animelerini de hepsinin üstüne izle derim,en iyisi olur.Üstüne de The Ewok Adventure izle.

Pişman olmazsın,ben defalarca bu düzende izledim,hiç sıkılmadım.Geçen sene kuzenlerle bir aksiyon yapalım dedik,1-2-3-4-5-6 yapalım dedik,4'de uyukluyordum 5.'de uyuya kalmışım.Hayatımda ilk defa bir SW filmini yarıda bıraktım,tuvalete bile gitmezdim ben :) Böyle işte hehe

dp:Aşırı derece SW fanıyımdırda :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...