Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

oyungezer [yeni oyun dergisi]

Lethious

Öne çıkan mesajlar

ya iyi de yazarların dönem dönem değişiyor olması gayet normal, zira insanlar ömürlerinin sonuna kadar oyun incelemesi yazmak istemiyor haliyle. ilerliyorlar işlerinde ya da başka şeylere yöneliyorlar bir süre sonra. doğal olarak da yeni yazarlar geliyor. bazılarını hatta çoğunu ben de sevmiyorum ama emin olun ki bu sene level okumaya başlayan 12 yaşında bir orta okul çocuğu yeni yazarları belki de çok seviyordur.
Sosyal ağlarda paylaş

Xo'ya katıldım. Boş yere pislemek, çamur atmak diil de, Level yazarları hakikaten çok yavan şu an. O açığı baba oyunları orjinal vererek kapatıyolar ve bunda da gayet başarılı oldular bence.

Yalnız Oyungezer hakikaten çok güzel oldu. Yazılan her satırında o samimiyeti o tanıdıklık hissi hissediliyo. Sıcak bi dergi kısacası.

Gerçi Crysis'in demosunu vermemişler, vermelerini beklerdim. Ama Level verdi de noldu, aldığım Levelların yarısının DVDlerini okuyamıyo sürücüm. Bu ay da farklı olmadı, oynayamadım Crysis'i.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:
Redeagle said:
Tabi o senin kararın ama Muder, N.E.M., veya Levelcıların eski orjinal tayfası diyince gülümsemeye başlıyorsan Oyungezer senin dergin. Level orjinal oyun vermeye başladı Oyungezer'i sindirmek için. İkisinide bir kez al bak bence. Ben Level'ın yazılarını artık beğenmiyorum ama orj. oyunu güzel olursa alınabilir tabi.

Şunu anlamıyorum ben.
Nasıl Oyungezer "eski orjinal tayfa" oluyor onu anlamadım.
OlgaY'ı felan hep ilk yazarlardan mı sanıyorsunuz siz?
Çoğu eski "orjinal tayfa" Level'da şu an.

Ama nasıl bir kandırmaca, nasıl bir reklam yaptılarsa, herkes "orjinal tayfa"nın tamamiyle Oyungezer'e geçtiğini sanıyor.
Komik.

Kandırmaca? Sinan, Tuğbek ve Serpil bel kemiğidir eskilerin. Burak Akmenek kaldı bir. Cem Şancı'yı kemik kadrodan sayıyor musunuz? Berker beyler OGM'de yazıyor zaten uzun bir süredir. Kandırmaca dediğin neresinde bu işin? Künyeleri aç bak.
edit: Daha eski dersen, Gökhan&Batu ve diğer birçok eski zaten gitti bitti. Gökhan&Batu OGZ ilk sayısında küçük bir köşe yazmışlardı gerçi.
edit2: Level'ı 98'den beri okuyordum. Eskisini yenisini bilirim az çok. Sen komiksin.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:
Redeagle said:
Tabi o senin kararın ama Muder, N.E.M., veya Levelcıların eski orjinal tayfası diyince gülümsemeye başlıyorsan Oyungezer senin dergin. Level orjinal oyun vermeye başladı Oyungezer'i sindirmek için. İkisinide bir kez al bak bence. Ben Level'ın yazılarını artık beğenmiyorum ama orj. oyunu güzel olursa alınabilir tabi.

Şunu anlamıyorum ben.
Nasıl Oyungezer "eski orjinal tayfa" oluyor onu anlamadım.
OlgaY'ı felan hep ilk yazarlardan mı sanıyorsunuz siz?
Çoğu eski "orjinal tayfa" Level'da şu an.

Ama nasıl bir kandırmaca, nasıl bir reklam yaptılarsa, herkes "orjinal tayfa"nın tamamiyle Oyungezer'e geçtiğini sanıyor.
Komik.

olgayi felan saydiklari yok zaten, illa herkes eski tayfadan mi olucak?
yeniler de var ama eskilerin neredeyse hepdi ogzde(berker yok burak yok bir)
Komik.
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 yıl sonra ...
aktiftablet said:

Uplamak gibi olmasın ama dün rock fm'de reklamı vardı oyungezer'in. Arkada da monkey island müziği çalınıyordu. Muhtemelen müziğe telif falan ödemeden direk çarptıkları için uyuz oldum. NApsam , kime şikayet etsem bilemedim?

Ofise giderken her çaldığında tüm sıkıntılarımı unutuyorum lan ben o reklam yüzünden.
Sosyal ağlarda paylaş

valla kaç ay oldu bilmiyorum, hiç almadın rafta bile bakmadım o derece baydılar beni son sayılarında incelemeleri cd oyun kıvamına getirmeler, abuk laflar, saçma işler

oysa ilk çıktığında, bir gameshow havası vardı neredeyse, alakam olmayan oyunları, köşe yazılarını bile okurdun, askerde bile aldım bu dergiyi sonra yazı işini yeni adamlara verdiler benim de işim bitti
Sosyal ağlarda paylaş

• 9 ay sonra ...
eregorn69 said:

Ölüyü canlandırıyom... Bi sorum var, oyungezer yazarlarından birine ulaşmam lazım. nasıl nerden ulaşabilirim? sinan abinin oyungezer mailini denedim ama cevap vermedi. bilen var mı?

ogz nin ventrilosu vardi 5 yil once teamspeak e gecmislerdir herhalde

hangi oyun oynadiklarini bulup ordan iletisime gec yada ofisleri goksu evlerinde idi galiba
cengelkoyde oyle bi site vardiya goksu mu ne villa sitesi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...