Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Burger King fiyaskosu!

Batilc

Öne çıkan mesajlar

cafede kasada oturuyorum bahçede oturan bi gruptan bi kız yanıma geldi
- eeöö bizim oraya arı geldiiiiiiii ühü

dedi.
bende gider şimdi dedim.
kız
-bi bakar mısınız
dedi.

hey ak47 dedim neyse buldum bi dergiyi kıvırdım düş önüme dedim gittik bahçeye 8 li grup minderlerde yayılmış dürülü dergiyi kaldırdım havaya NERDE? dedim.
gitti dediler.
tüh dedim bende.
öyle.
Sosyal ağlarda paylaş

Kahve içiodum burger king'de içtikçe bardağın ortalarına doğru siyah bir nokta belirdi, bardağın üstünde yapışmış şekilde. Baktım küçük bi sinek fosil gibi yapışmış. Peçeteyle alınıyormu diye baktım; hayır gayet fosil gibi hiçbir hareket yok. Resim gibiydi.

[ Mesaj 28 Eylül 2007, Cuma - 00:39 tarihinde, Muhallebi tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Abi saçma mısınız?

Olay o uçan mutant veya burger king çalışanının böcek zorunluluğu filan değil:

Fiyasko= Hangisine sorusu. Bizi kitleyen olay bu idi.

+ Burger king çalışanının böcekleri kovalamak gibi bir yükümlülüğü vardır! Temizlik diye bir geyik var di mi? Ha uçarak gelen böceğin kirlilikle ne alakası var, o yemeğe geliyor diyebilirsin. Bende sana etrafı "uçan" ve "yemeğe gelen" böceklerle dolmuş bir burger king derim
Sosyal ağlarda paylaş

1.si, böcekten geçilmiyor diyen kim?

2.si, içeri giren bir "arı" değildi. Arı olsa bu kadar yaygara çıkmazdı sanırsam. Uçan bir yaratık olduğunu vurgulamak için arı gibi dedim ve evet abartısız baş parmak büyüklüğünde idi. Bu hayvan eğer müşteri memnuniyetini olumsuz yönde etkiliyorsa buna bir çözüm bulmak zorundadırlar. Ha sallamaya da bilirler ama ben aynı şekilde adamların üst bir çalışanına gitsem böle böle bişey yapılmadı desem faturası o adama kesilir.

+! Hadi saçma sapan bir bal arısı diyelim, orada arı fobisi olan veya arıya alerjisi olabilen insan bulunamaz mı? Yani fobim benim fobimdir diyerek oranın görevlisi ile konuşmaktan ziyade kendisi öldürecek ya da kaçacak diyorsun.

Onu da geçtim, eğer sen gidip adama ahanda bak burda fare yuvası var filan desen her türlü gelip bi çözüm bulacaksa bu da onun gibi bir şey.

Neden bu basit mantığı göremediğini anlamıyorum.

Yani bu tip amerikan hebelerinde, senin rahatsız olduğun bir şey varsa bu halledilir, halledilmelidir, tabi başka bir "müşterinin" hakkına müdahale edilmedikçe.

Senin mantığınla dükkanı sel bassa adamlar bizden kaynaklı değil bot giyip gelin demeleri lazım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...