Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Unofficial 2.3 Patch Notes

Gangren

Öne çıkan mesajlar

@Rock

Main charım mage.

@Wayne

valla ne mutlu seni güldürdüysem ama petle silence edip druidin healını keseceğini sanıyosan sen beni sandelyeden düşürdün gülmekte. silence dediğin tam zamanında oturtsan bile anca 6 saniye tutar druidi. Sen druidi kaç saniyede öldüreceğini sanıyosun. Hepmi nooplara denk geliyosunuz anlamıyorumki. Druidler sen onları %80 nin altına indirdiğin anda kalkıp heala başlar, eğer silence atarsan. 6 saniye dayanır (ki 6 saniyede druid kesiyosan zaten sen tanrı olmuşsundur senle konuşmayalım hiç. ) sonra gene çatır çatır healını atar durduramassın. Ama karşındaki druid noopsa kalkıp son %20 de kalkıp heal atmaya çalışıyosa zaten bırak ölsün o salak. ben o druidleri mageimle çatır çatır doğruyorum. (hani 3-4 mesaj önce mage ile kesmenin imkansız olduğunu sölediğim druidleri çatır çatır doğruyorum. Çünkü druid salaksa kesmessen ayıp oluyor.) Senin karşındaki druid kendine heal atmadan öldüyse zaten direk " bu sayılmaz noop çıktı bu druid keyif vermedi" de ve devam et oyununa.
Sosyal ağlarda paylaş

O hunter olayı kolpa değilse priest oynamam artık anlamı yok. Pain supp nerflendi, 5v5 yapmıyorum diye kullanıyordum. Anlamsız garip bir olay oldu.

Düşünelim, 3v3 e rogue, mage, priest olarak giriyoruz. Mage den AI alıyorum, kendim fort, spirit,shadow protection. 4 magical var üstümde, shield atayım üstüme. Hunter başlıyor saydırmaya. Sadece hunterın dispel ettiğini düşünürsek çok kısa olmayan bir dövüşte tüm magicalları kaldırabilir. Renew, pom da magical onlar da gidiyor. Pain supp ve shield, 2 arcane shot bitti. 6 saniye CD si var, hatırladığım kadarıyla talent ile düşürülebiliyordu. Bu olaydan sonra düşürmeyen kalmaz heralde. Kısaca gg yiz, hunterın 2v2 de ezikliğini ortadan kaldırmak için yapılmış olabilir. Aptalca olmuş mu, olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

Fearward gibi shadowguardıda tüm prilere dağıtsınlarda sizi o zaman göreyim :P
Stun yemek neymiş die lül

PS : Bu arada forumlardan gözlemlediğim kadarıyla priye kesinlikle kaçış için bir ability gelecek ya cc olur yada snare effect silen bişi.

[ Mesaj 29 Eylül 2007, Cumartesi - 04:24 tarihinde, ad3m tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Escape ability şart evet. Warrior ve rogue a karşı hemen hemen hiç bir şansımız yok. Pally - Warrior a karşı karşıya geldiğimizde /sit yapıyoruz arkadaşla zaten. O kadar saçma ki, 3 kere fln yenebildik son zamanlarda. 2 sinde deli gibi pillar kullandım yaptığım en heycanlı 2 arenadaydı zaten. Harmstring resistledim fln bal yani. 3. sünde ise, warrioru MC ile adapte ettim, allahtan BEM deydik, en son MC de şansa bala köprüden aşağı attım, o sırada palayı mana burnledim fln. Öyle yendik.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Rock demişki

@FreEmoon

Peki daha önce en az 40-50lvl kasıp pvp yapma imkanı bulduğun bir druidin, rogue'un ve lock karakterin oldu mu? Yanlış anlama ama ister istemez oyun deneyimini merak ediyorum.

60 lock var TBC öncesinden beride elim değip kasamadım, yeni 70 druidim var. Rogue hiç oynamadım ama rogue ile yan yana biraz fazla oynadım (kayınbiraderin rogue var).

Ama olmasınada gerek olduğunu sanmıyorum. Çünkü bu oyunda tüm rakiplerinin tüm + ve- yönlerini bilmiyorsan. Üstüne bunları kafanda harmanlıyamıyorsan. Yani bir mage ile palaya karşı savaşırken başka bir priest savaşa katılırsa, üstünede sen tam kaçıcam derken yanına bir hunter gelse, sen hemen 3-4 saniyede bu ikili o ikiliye ne yaparı kafanda oluşturamıyosan olmaz malesef. Bu şekilde düşünmek içinde her classın her skilini her talentini ezbere bilmen gerekir. Yoksa karşına çıkan 10 tane druid normal formda attığın sheepte öyle kuzu kuzu bekliyor diye bu druidlerin sheepten çıkamadığını göstemez. Onları noop yapar sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...