Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Unofficial 2.3 Patch Notes

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Zaten çalışabildiğimiz classlar clotherlar -locklar hariç- Grounding harbiden pvp için biçilmiş kaftan lakin tremor öyle değil. 5sn ticki tamamen şans olayı zaten %80lik bir oranla mesafesi dışında kalıyorsunuz.
2.3 ile pvp de yeterince ezilen ench shamanlara bir nebze nefes gelecek diye düşünüyorum ve tekrar yeniliyorum gelecek yenilikleri teoride değil pratikte göreceğiz.
Ayrıca tek CC olmayan bir class için gelen bu yeniliklerde bence az.
Sosyal ağlarda paylaş

Guzel guzel, aff locklara biraz daha nerf geliyor, resi nerf'u yetmemisti zaten bu ms nerfu belki biraz daha fark yaratir. Artik insanlar warlocklarla ilgili aglamaktan vaz gecerler umarim.

Shamanin overload nerf'u de guzel olmus, burstten kaybetmesi lazimdi zaten, ama frost shock'un Diminishing'den etkilenmemesi dogru ise, ta kafasina sicayim bunu onaylayan adamin. Duration'i cooldown'undan UZUN olan bir CC ability'sini sen tut DR'dan etkilenmez yap. E ulan bari CD'sini uzat adam Permafrost yapamasinda karsisindakinin bi sansi olsun, bu kadar okuzluk duymadim arkadas, fake bence bu yuh yani bu kadar da olmaz...
Sosyal ağlarda paylaş

velhasıl:

said:
Mages
10% coefficient tax removed from Improved Fireball and Improved Frostbolt

demek şu demek oluyor ki:

2.3 ün en "ZOMFG YUH HAYVAN" buffı mage e gelio. ve bu da şöyle anlatılabilir, bundan sonra dmg meterların en üst sıralarını magelere bırakın pls, rogue + warlock gg.. şu an hyjlal ve bt yapıorum. ilk 3-4 teyim genelde. ilk sıraları rogue ve locklar alıo. ve %10 dmg ım nerfli durumda 3. 4. oluorum. demekki 2.3 ile +%10 dmgım geri verilince, beeeeyleee bi op havası sezilicek raidlerde oyhş..

mage forumlaında "nerf mage ffs" topiclerini şimdiden bekliorum..

+%10 dmg olayından sonra zaten mage e başka hiçbişey vermeseler de olur.. hakettiğimizi aldık. artık önümüzdeki maçları beklioruz gogo..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hicbi warrior bisey demis mi surda, bu kadar delikanliyiz.

agzimdan kacti bir seyler ama sami gicik etmek icindi sayilmaz :p

locklara zaten butun classlar gicik o da sayilmaz

nerf paladin cidden
ozellikle nerf bof kaldirilsin hatta oyundan bu lagla heal disinda bir halta yaramayan classi kovalamakla geciriyorum zamanimi
Sosyal ağlarda paylaş

@Sam

Orda bir satır daha var, dikkat et lighting boltun base cast süresi 3 saniyeden 2,5 saniyeye düşürüldü. Eskiden +damageden 0.857 kadar bonus alırken artık 0.714 kadar bonus alıyor. Ve bu 3 değişiklik bir arada bakılınca şöyle bir snuç çıkıyor. Aynen buraya alıyorum sayfa 10 da yazdıklarımı

said:
Freemoon demişki

Lighting bolt ortalama 600 vuruyor ve eski durumda overlord uzun vadede damagei %5 arttırıyor. Yeni overlord %10 arttırıyor. Talentlerden gelen diğer bonuslar ortak olduğu için onları eklemiyorum.

Eski 500 spell damage ile 429 kadar bonus damage alıyor. Toplam damage (429+600)*1,05=1080
Yeni 500 spell damage ile 357 kadar bonus damage alıyor. Toplam damage (357+600)*1,10=1053

Eski 1000 spell damage ile 857 kadar bonus damage alıyor. Toplam damage (857+600)*1,05=1530
Yeni 1000 spell damage ile 714 kadar bonus damage alıyor. Toplam damage (714+600)*1,10=1445

Eski 1500 spell damage ile 1286 kadar bonus damage alıyor. Toplam damage (1286+600)*1,05=1980
Yeni 1500 spell damage ile 1071 kadar bonus damage alıyor. Toplam damage (1071+600)*1,10=1838

Oluyor. Yani uzun vade damageinde bir nerf var bariz. Ama eğer gene uzun savaşlarda agro problemi çekiyorsa , bu fazladan gelen %10 bonus agrosuz olduğu için shamanların yapabildiği toplam dps'si arttırabilir. Üstüede eskiden elemantel focustan %60 mana gelirken şimdi 2x%40=%80 mana geldiği için mana sorunuda azaldı. Yani PvE shamnlar için durum daha iyi olması muhtemel. Tabi 10 dakika süren bir savaşta bir elemantel shaman "ben hiç durmadan dps yapabiliyodum zaten" diyorsa onun için bariz nerf oluyor bu durum.
Sosyal ağlarda paylaş

Ne warlock nerf'ü?

Full S2 arena gear, wep, throwing wep'le benim dot damage reduction %10. Başkanı arayın!!!1 Lockları imba yapan dotları değil. Her sınıfa karşı bir haltları olması ve şu an en çok survival'a sahip sınıf olmaları. ben hala fear'ın neden physical damage'ta bozulmadıgını anlamıyorum. Yani oh nerf geldi, warlocklardan aglamayı bırakacagız sanıyorsanız, teh teeehhh..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...