Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Latency için Çözüm Rehberi

Dregoth

Öne çıkan mesajlar

said:
O wizardda gereken bilgileri dolduruyoruz ve preferencysi 10 olan bir server seçiyoruz.

Bu madde biraz yanıltıcı bence. Ben ilk 10 olan bir server seçtim ama oyunu bırak servera bile giremedi. Daha sonra almanya kaynaklı olduğunu düşündüğüm 9.5'luk birtane seçtim ve latency 200 civarına düştü. Server değiştirmeyi dene.
Sosyal ağlarda paylaş

amd 2000-3000 civarı ise emin olamamakla birlikte zanımca Raidde islemci yetmiyor, bildiginiz hesaplama ıvır zıvır a yetisemiyor 1800 Mhz civarı bisi ...

arkadastan notebook odunc aldım benım modeme bagladım ve onu relay ederek Wow ve socks benım uzerimde calısıp Laptop daki YF uzerinde cıktı yine olmadı olamadı,
Sosyal ağlarda paylaş

Tam emin olmadığım için yazmadı bu güne kadar (aslında hala %100 emin olamıyorum ama neyse). Ancak galiba bu program sizin msinizi belli bir oranında düşürüyor. Yani WoWa girdiniz 2k ms programı açtınız 300-400 lerde geziyor. 1-2 kere modem resetleyip msi 500 lere düşürünce programla 90-100 ms alabiliyosunuz. Her seferinde olmuyor bu, ancak ne zaman program beni 400-500k nın altına indirmese modeme 2-3 kere reset atıp 90-100 lere inmeyi başardım.

Birde bedava kullanmakla aylık 19 dolar ödemek arasında baya ciddi fark var onuda söylim. Adamların serverlarını kullanmaya başlayınca raidlerde bile dalgalanma kalmadı. Ama yukarda yazdığım hala oluyor (yada bana öyle geliyor :D)
Sosyal ağlarda paylaş

Programı çalıştırmadan girdiğimde 800-2500 arasıbir latency ve anormal duraklmlar vardı. Modeme res atmadan programı çalıştırıp oyuna girdim 100-200 arası bir seviyeye indi. Sadece 2 gündür kullnıyorum ama hiç 200 üstü görmedim. Bu raide girmeden olan. Yeni hunter(gerçi lvl52 idi) kastığım için daha raide girip denem şansım olmadı. Konuyu açıp programı tanıtan arkadaşa çok teşekürler.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben iyicene alıştım. Şuaralar zaten az oynuyorum, paralı versiyona gerek yok kısacası. Buarada ilginç birşeydir av de3600'ü gördükten 5dk kadar sonra latency düzeldi ve oynanabilir bir seviyeye indi 80-400. Ek olarak blirteyim AB de hiç bir sorun yoktu. Sanırım 20 kişinin üzerinde yada 40 kişilik raid grubunda bunu yapıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

AV yeni ayar geliyor forumlarda bahsetmiş mavi arkadaşlar dün. Biraz daha PvP ağırlıklı olacak PvE yerine demişler. Eski AVye daha çok benzicekmiş galiba. Karşı tarafın resourcesını bitiren kazanacak bla bla bla bişiler demişler işte.
http://forums.wow-europe.com/thread.html?topicId=1152815371&sid=1

[ Mesaj 05 Ekim 2007, Cuma - 10:36 tarihinde, Absolut tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...