Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Latency için Çözüm Rehberi

Dregoth

Öne çıkan mesajlar

beyler bayanlar, programı almayı kararlaştırdım da yardıma ihtiyacım var. daha önce kredi kartıyla internetten alışveriş tecrübem yok. haliyle paypal'la hiçbir alakam yok ismini duymam dışında. tüm basamakları bana anlatabilecek bir yardımsever, delikanlı, anadolu çocuğu var mı acaba?
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada freedom'in sitesinde sunu gordum hani proxy varken bile lagli olanlar icin belki yardimi olur ( daha once yazildiysa cokta seyimde )

Lag on AMD 2000/3000 CPUs

This has been provided by user Mooncore in the forums:

This solution taken from official blizz forums:

Please go to your World of Warcraft folder, find the WTF directory and then open the file config.wtf with a text editor such as Wordpad. Then search for the line gxFixLag. If you find it, change it so it reads as the following, or add it if it's missing:

SET gxFixLag "1"

Then save and exit the file, and try the game again. That fixed my lag to av 150 ms stable.
Sosyal ağlarda paylaş

s.çtı oyun s.çtı

Ama anlamıyorum. Freedoom bile latency düşürürken. Bu na benzer bir sistemi Blizzard nasıl kuramıyor? Yada lag sorununu niye çözemiyor? Bugün wow da burnumuzu sürterse, yarın güvenip diğer oyunlarını nasıl alabilirim? Lagın b.ku çıkmış durumda. Sadece sorun türkiyede değil. Diğerleride ağlıyor. Onların latencyler bizimkilerin yarısı kadar olmasa bile onlarda rahatsız.

Blizzard forumlarında your-Freedoom bile latency düşürürken, Siz nasıl laglı oyatıyorsunuz? diye bir konu gören oldumu?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...