Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Latency için Çözüm Rehberi

Dregoth

Öne çıkan mesajlar

Bende 100mbit baglanti var, malum okul baglantisi , onun icin daha iyi performans almak icin 20 euro vererek total baglanti aldim. Pingimi 250 uzerinde gormedim (raid dahil olmak uzere) , bu arada programi kullanmadan once pingim 1000 in altinda degildi cunku hem bu aralar okul cikislarinda hemde malum Turk Telekomdan kaynaklanan sorunlar vardi . Gercekten 400%-500% verim aldim , tavsiye ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

dün 11 gibi girdim 900-3000 arası deişen bağlantım wardı programı bi calisitiriim dedim 130ms ye indi wtf? dedim tesadüfmüdür bu yoksa bu program musanın kızıl denizi yarması gibi bişeymi yapıyor bizim hatlarımıza o_O

bide telekomun teeee gelmişini geçmişini

avcılar TTnette müdür emine diye bi hanım .. işi gücü speed test yaptırmak bide üstüne çene varki aman allahim siz onu deil o sizi kalaylamaya calisio

emine : ama birazda suçu kendinizde arayın szin iç hatlaınız kötü, ben burdan görüyorum sizin oraya kadar cok temiz geliyor bağlantınız sonrasında bozuluyor

ben : ha, yani akşam 8 de benim kablolar bozuluo ama öğlen gayet sağlam oluyo dimi? böle mesaili çalışıo bu kablo bozulmaları dimi? vay be japonlar yapmış.. *çaaat telefonu fırlatır*

döverim ben bu karıyı yeminle döverim :D

başka bi server a alın beni diorm yok olmaz dio vs ne boka yariosunuz orda diosun duymamazliga gelio ya gayrettepe deki telekom müdürlügünün yada telekom servis kalitesi ile ilgili sikayette bulunabileceemiz bi tel,email yokmudur?

[ Mesaj 28 Eylül 2007, Cuma - 08:40 tarihinde, scorch tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Şu programı bilgisayara musallat ettiğimden beri daha da kötü oldu bağlantı.Programı kapatıyorum yine lag geçmiyor pff
Ulan o kadar lag,spike var yinede millet yılmadan oynuyor bi gidin hatlar boşalsın

[ Mesaj 28 Eylül 2007, Cuma - 15:03 tarihinde, Razien tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 28 Eylül 2007, Cuma - 15:03 tarihinde, Razien tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Scorch işin Avcılar telekom müdürlüğüne kaldıysa yandım arkadaşım, bu yaz adslli olan ahttımı çatalcaya taşıtmak istedim yazlıkta nete girebileyim diye, 3 ay için uğraşmaz kimse onla tarzı bi cevap aldım ordakilerden. En son dilekçe ver dediler, dilekçeyi kime vermeye çalışsam başkasının ilgilendiğini söyledi asdafa.
Sosyal ağlarda paylaş

Program çalışıyor çalışmasına da.Programın serverine olan pingler gün içinde değişiyor.Örneğin öğlen pingliyorum serveri 80 alırken.Akşam 19-23 arası bi hortluyor 350 lere varıyor.Gece tekrar düzeliyor.Bu adsl için geçerli.

Dedicated serverimle istanbuldan ping atıyorum hiç ping yükselmesi yok.Veya kablodakilerde yaşamıyormuş.

Şu tarz bi server türkiyede olsa çok rahat edicez.Tunnelingde filan.
Sosyal ağlarda paylaş

Iıh değil, ben yourfreedom'u kapattığımda lag olduğu zaan adamların neler yaptıklarını görüyorum ama bir şey yapamıyorum, sanırım bu da upload sorunsuz download sorunlu demek. Baracuda da burda işe yarar :P . Zaten leecher bir millet olduğumuzdan upload yapmıyoruz sadece download yapıyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...