Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Latency için Çözüm Rehberi

Dregoth

Öne çıkan mesajlar

wallaha loging into game serverda kalıo girmio hiç bi servera kapatıom programı serverlara girebiliom ama bu sferde lagdan nefes alamıom

edit: servera girebildim nihayet ama 16snde lifebloom attım ı <3 tt

[ Mesaj 01 Ekim 2007, Pazartesi - 22:48 tarihinde, murtyy tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

server a baglanmıyorsa almanya server ı seçicen bazı almanlardada baglanmıyor...

2. olarak bu tuneling olayı fos cıktı bi kaç saat çalıştı diye satın aldık ama şimdi netten download yapıyorum 20k ile download ediyordu.. kafam bozuldu butun prg ları sildim lşimdi 100k ile dl ediyorum belki oyunda çalıştı ama diğer taraftan hhıc memnun kalmadım gece 2 de raid var bir anda 2k latency.. prg ı kapadık 6 kişi düzeldi hepimizin durumu bilmiyorum hata yaptığımızı sanmıyorum ama zaten sorun telecom da oldugundan biz kıcımızı yırtsakta bu işi çözemeyiz
Sosyal ağlarda paylaş

@ozii_x
Raidde çalışmamasının sebebini yukarda yazdım, Program sınırlı hele Free olanıyla kesinlikle Raid yapmayın 64 K da limitliyor çünkü, Bazı arkadaşların yüksek lag almalarının sebebide programı Task managerden Yüksek öncelikli yapmamaları onu yapmazsanız program çalışmıyor (işlemci çift çekirrdek değilse)
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni sürüme yükseltmece sadece 1 MB arkadaşlar ve sorun çıkartmıyor, Bide yükseltmessenizde çalışıyor ben 1 gün kullandım sadece arada uyarı mesajı geliyor yeni sürüm var lütfen yükleyin diye...

bi arkadaş sormuş yeni sürümü çalıştıran varmı diye ben çalıştırdım kullandım bi sorun yok...

DC olan arkadaşın sorunuda muhtemelene Adonlar eski adonları kapayıp bide öyle deneyin son patchdan sonra bana ve guildden bi çok arkadaşa oldu bu sık DC ler Addonlardan kaynaklanıyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
aynı sorun bende de var,2 maille birden başvurdum gelmedi,dedikleri gibi aktivasyon maili gelmezse info@yourfreedom vs adresine kendi mailimden kullanıcı adımı belirterek mail de attım buna rağmen sonuç yok.

Toplamda 7-8 mail denedik. Yahoo hotmail gmail. Farklı iplerden falanda denedik. Gelmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...