Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Latency için Çözüm Rehberi

Dregoth

Öne çıkan mesajlar

bu program cıktıgında oyunu bırakmıstım. az once yeniden basladım. oturdum 27 sayfayı okudum. diger forumları okudum.
soylenen herseyi yaptım. butun ayarlarım tam.
priority yuksek.
besiktasta oturan arkadasımla (ben levent) aynı servera baglanıyoruz. current rtt 60ms diyor, fakat oyuna girdigimde beb 25k'larda geziniyorum arkadas 70-80ms'lerde ve saat 02.
benim atladıgım bisey mi var? yoksa carsı bu programa da mı karsı?
Sosyal ağlarda paylaş

Bathory said:
bu program cıktıgında oyunu bırakmıstım. az once yeniden basladım. oturdum 27 sayfayı okudum. diger forumları okudum.
soylenen herseyi yaptım. butun ayarlarım tam.
priority yuksek.
besiktasta oturan arkadasımla (ben levent) aynı servera baglanıyoruz. current rtt 60ms diyor, fakat oyuna girdigimde beb 25k'larda geziniyorum arkadas 70-80ms'lerde ve saat 02.
benim atladıgım bisey mi var? yoksa carsı bu programa da mı karsı?

işlemcin AMD ise yapabilio böle saçmalıklar niye bilmiyorum :S wow-eu forumunda wardı bi post bakim bi ...

Lag on AMD 2000/3000 CPUs

This has been provided by user Mooncore in the forums:

This solution taken from official blizz forums:

Please go to your World of Warcraft folder, find the WTF directory and then open the file config.wtf with a text editor such as Wordpad. Then search for the line gxFixLag. If you find it, change it so it reads as the following, or add it if it's missing:

SET gxFix
Sosyal ağlarda paylaş

ya kablolarda bişey olabilir, bölgesel bişey yani
çünkü hemen hemen aynısının tıpkısının izmir uyarlaması bana oldu
perşembe günü öğlen saat 1'de babamda wow'daydım, 120 ms alıyordum yf ile, sonra çıktım annemin eve geldim, (baba narlıdere, anne susuzdede, izmirliler için) ne yapsam her türlü 500 ms üstü oldu. 2000'leri gördüm. sürekli lag spike filan.
adsl'i aramayı dene, bugün devam ederse öyle yapıcam ben.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...