Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Opera Browser 9.5

GERGE

Öne çıkan mesajlar

ABİ DELİRİCEM

10 tane tab açtım diyelim, zorlandı falan makina (ki nispeten yeni format atılmış, 20 firefox tabında anca zorlanan bir makinadan bahsediyoruz)

yeni tab açmak imkansız, linke tıklayınca en çabuk açılan sitenin açılması bile inanılmaz kasıyor. bütün bilgisayarı donduruyor, hiçbir şey yapamıyorum.

görev yöneticisnden kapatıyorum, yeni browser açıldığında yeni tab açar açmaz tekrar bütün her şey kitleniyor. yani şöyle diyeyim, yeni opera penceresinde 2. sekmeyi açıp bu mesajı yazma ekranına gelene kadar 1 dakika geçti çok rahat.

o da yetmezmiş gibi operayı görev yöneticisinden kapatınca firefoxun bağlantısı da rezalet oluyor, inanılmaz yavaş açılıyor siteler; ki daha önce yoktu böyle bir şey.

bug mıdır nedir bilmiyorum; ama doğru düzgün stabil bir hale gelene kadar opera benim için gg.
Sosyal ağlarda paylaş

ZaugnaKhaldun said:
şu anda messenger açık, wmp ve opera açık sadece. yaklaşık 2 saattir falan açık sanırım opera.

tab açarken, en basit kodlu sayfada bir linke tıkladığımda vesairede; random bir şekilde opera donuyor, 3-4 saniye hiçbir şey yapamıyorum, ondan sonra linki/tabı vs yi açıyor.

Operayı restartlamam sorunu çözmedi, bilgisayarı restartlamam gerekiyor sorunun çözülmesi için.

nedir bu, ağlatıyor çünkü opera

facebookta oluyodu o bana
Sosyal ağlarda paylaş

opera 9.5'u çok güzel yapmışlar ancak iki şey rahatsız etti beni

- yeni skin tuhaf olmuş. gerçi benim skinim var zaten kullandığım, ama default skini tuhaf buldum.
- voice özelliğinde kadının sesini değiştirmişler. üzüldüm. alışmıştım oysaki eski sese.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
ben daha once yüklemiştim. sonra 9.51 cıkmış. bunu yüklerken sormadı öyle bişe :S hadi bi yardım ediverin yav. gene hevesim kursağımda kalmasın bak n'olur :(

edit: file menusunden yapılan bişe var ama.. bookmark toolbar nerde operada ? personel toolbar diye bişe var o mu? oraya nasıl entegre edecez bookmarkları?
Sosyal ağlarda paylaş

pittjr said:
hepsi bi kerana firefox açık kaynak kodlu bir yazılımdır, opera ise sadece bedavadır. başka bir deyişle windows yarın öbürgün operayı satın alıp adını IE x.0 koyar, firefoxu satın alamaz.. bitti gitti..
bir de radio eksen eklentisi alışkanlık yaptı

mümkün olduğu kadar ie'den uzak duruyoruz. Bill amca öle bişey yapana kadar operaya devam
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
allah allah.. ben sen diyince girdim sitede bişi mi değiştirdiler acaba diye ama çalışıyor şu an.. fenerbahçenin rakipleri:
2008/2009 sezonunda Avrupa Şampiyonlar Ligi G Grubu'nda mücadele edecek olan Fenerbahçe'nin rakipleri belli oldu. Fenerbahçe'nin rakipleri İngiltere'den Arsenal, Portekiz'den Porto ve Ukrayna'dan Dinamo Kiev oldu.
yu okuyorum şimdi.. kötü grup yaw..
Sosyal ağlarda paylaş

Opera Plug-in 'lerinin etkin/yüklü olduğundan emin misin? f12 ile aktif/pasif yapabilirsin.

Bir de şöylesi var tabi, amcalar paket yapmışlar, tüm plug-in'ler yükleniyor:
said:

Link: http://www.mediafire.com/?rmzcnyzjuzd
* shockwave flash - makes it possible to examine Flash- animation on the Web pages;
* devalVR - makes it possible to examine 3d- documents;
* indeo - makes it possible to examine video files;
* divX web player - makes it possible to examine video files;
* realPlayer - makes it possible to examine files with the expansion of *.rpm *.rhp *.rpj, etc;
* microsoft Windows media player - makes it possible to examine video and audio files of *.asf *.asx *.wmv *.wma *.wvx *.wm;
* mozilla activeX - makes it possible to examine the elements of the pages, made under Mozilla;
* meadCo's neptune - makes it possible to use conductor Windows from Opera;
* interTrust redemption wizard - ensures access to PDF to documents, protected by certificates DRM;
* djVu browser - makes it possible to examine files with the expansion of *.djvu;
* quick time - makes it possible to work with the flow of audio/video by files;
* netscape iPIX viewer - makes it possible to work with the finished iPIX- images, placed to the Web - page;
* shockwave for director - is necessary for the work with the files director netscape;
* acrobat reader - makes it possible to examine files with the expansion of *.pdf;
* microsoft office - makes it possible to examine documents from Microsoft.

Kaynak: my.opera.com
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...