Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mad Men (2007) - AMC

Dregoth

Öne çıkan mesajlar

GERGE said:

Sacmalik dedigin seyi bir dusun. Kim ceviriyor bilmiyorum ama adamin cevirmesi gerekmiyor yani. Ben gonullu yaptigim bir isi bir kac saat gec bitirdim diye laf yersem temelli birakirim.

Para kazaniyorlar hatta iyi de kazaniyorlar gönüllü falan degil yani. Eksisözlük protesto amacli cevirdi bi ara bazi dizileri gönüllü olarak ki onlar da biraktilar kisa sürede.
Sosyal ağlarda paylaş

ben dizimagte fln hep çevirmenlere hakaret edip onları mutsuz etmeye çalışıyorum, kelimenin anlamı o degil diye rencide edip ingilizce bilmediklerini ima ediyorum üzüyorum onları hep, buda sanırım benim ispanyolca bilmemekten gelen eziklgimin üstesinden gelmeme yardımcı oluyor
oh
Sosyal ağlarda paylaş

İngilizcesi 1 gün önce çıktı ama hala Türkçe'si çıkmadı. Adamın teki 2 gündür çeviriyorum diye %13'te bekletiyor bizi.. Daha önce hiç tek başına çeviri yapmamış 3 kişi yapmışlar bu sefer tek kişi gözüküyor ve işin altından kalkacağını sanmıyorum. Divxplanet'e biraz kendimizi göstersek 2-3 çevirmen düşürebiliriz belki..
Sosyal ağlarda paylaş

- rob stark freylerin kızıyla evlenmekten vazgeçip yeni karıya yavşayınca kızlardan birini edmure tully ile evlendirelim diye teklif ediyor walder frey. sike sike kabul ediyor rob. düğün günü rob stark ve annesi dahil düğüne gelen bütün adamlarını öldürcek freyler. robun kafasını kesip yerine kurdunun kafasını dikecekler bi güzel. anasının da boğazını kesip nehire atıyorlar ama beric dondarrion resliyor onu sonradan.
- cüce tywin lannisteri öldürecek crosbow ile sıçarken.
- cofri piçini zehirleyecek yeni yavuklusunun annesimi ninesimi bişeysi tam hatırlamıyorum orasını
- jaime lannisteri vargo hoat ve çetesi yakalıyor yolda ama öldürmüyorlar sağ elini kesiyorlar sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...