Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mad Men (2007) - AMC

Dregoth

Öne çıkan mesajlar

reklamcı olarak ilgiyle takip edicem. torrentten çekicem. ordan bişiler kapıp türkiyede taklit edicem reklam ödüllerinden kendime oda yapıcam. evet yapıcam. neden? çünkü ben reklamcıyım ^^

valla lan. vestelin ata demirerli reklamları, alarko ve eca nın kedili reklamları... var böyle 3-5 tane daha işim. tam olarak bana ait deiller tabiki ortak çlaışma ama 2-3 kişilik grup çalışması. öptüm canıms. mcuks.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zydar
üye § 19 Eylül 2007, Çarşamba - 12:00 [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

reklamcı olarak ilgiyle takip edicem. torrentten çekicem. ordan bişiler kapıp türkiyede taklit edicem reklam ödüllerinden kendime oda yapıcam. evet yapıcam. neden? çünkü ben reklamcıyım ^^

Güzel bir düşünce tabii de, dizi '60'larda geçiyor.

Mesela Volkswagen'in şu reklamı, devrimsel bir olay olarak görülüyor o dönemde;
[spo] [/spo]

Hani sakata gelme diye söylüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Karizma reklamcıların muhteşem maceraları gibi birşey bekliyorsanız izlemeyin.

Evet işte demek istediğim şey oydu. Entourage hesabı simültane karı kaldırma veya muhteşem reklamcıların über fikir yarışı gibi şeyler yok çünkü o dönemde gecelik ilişkilerin zemini uluorta hazırlanmıyor ve reklam fikirleri de sadece o dönem için iyi, şimdi için gayet klişe kaçıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi 6'yı izliyodum. sardı valla. dönem çok iyi yansıtılmış, kostümler süper müzik süper, kadın erkek ilişkileri, etnik ayrımcılık vs. dramayı da alttan alttan veriyolar sonlara doğru çok güzel şekilde bitirebilirler. yeni dizi arayanlara önerilir.

intro: rjd2 - beautiful mine(instrumental)

[ Mesaj 19 Eylül 2007, Çarşamba - 22:34 tarihinde, ascraeus tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...