Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tavsiye: Gintama

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

25

HAHAHAHAHA

bütün bölüm boyunca "death note parodisi olmuş tam, süper" dedim kaç kere, bölüm biterken ryuk'tan alıntı yapıldı lol

gözlerinin damarlarının çatlaması filan plan yaparken HAHAHAHAHA off amma güldüm, beklenmedik karakterler giriyor çıkıyor bir anda filan ehue

25'teyim, yavaş yavaş izliyorum. biraz yavaş başladı ama güzelleşti. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:
bölüm 39, 10:47'de çıkan ses efekti starcraft'ta terran academy'e tıklayınca çıkanla aynı değil mi? (:P)

Ehehe evet aynen o ses ve tencerenin içindekilerden biri ağlıyordu :)) Şu anda 109. bölümü izliyorum. Tek söyleyebileceğim şu ana kadar izlediğim animelerin içinde anıra anıra (o nasıl oluyorsa artık) güldüğüm ilk anime. Crunchyroll den takip ediyorum ama avi olarak bulursam kesinlikle hepsini indireceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
SenariouS said:
abi...
86-87. arc resmen ağlatacaktı beni ya...
harbi spicy.. harbi..

86-87

of ya, nedennnnnnnn.... :( komedi olmayan en güzel gintama bölümleriydi ama nedennnnnnnnnnn....... :(

mitsuba-donooooooo :( :( :( sasuke-kün kurban edebilsem geri gelsin diye. :(

Sosyal ağlarda paylaş

raw lar cok ilerde ya japonyada televizyon 110 u filan gosteriyorken rumbel 49 u cevirmisti :p

bunun yaninda su son tuvalet bolumunden sonra artik hicbri tuvalet geyigi beni gulduremiycek

zaten gintama nin kliseleri isleyis sekillerinden sonra en kral komedi gelse gulemiyorum artik :/

o derece citayi yukseltti
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...