Jump to content

ZiFir

=o=
 • Mesaj sayısı

  446
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

ZiFir hakkında

 • Rütbe
  ZiFir
 1. ZiFir

  Gif Thread

  ördek eti değil de yağıyla tirit yapılır bizim memlekette.böyle yaglı yufka gibi bişey.süper oluyor(tu)
 2. ZiFir

  Gif Thread

  yaktığı şey büyük ihtimalle vakum yapıyo
 3. ZiFir

  Para koymus cocugu

  şimdi tdk sitesine baktım yok öyle bi kural felan sadece yabancı özel adların yazımı konusunda kural koyulmus.bizim konumuzdaki ile ilgili belirlenmiş bişey yok. benim kişisel fikrim şu; adam kendi dilinde quote kelimesini kuot diye okuyorsa sen de kendi dilinde onun yazımını onun gibi (quoteye şeklinde değil)[ quote ]a şeklinde okuman gerekiyor. yazı konusmadan sonra bulunmus bir icad olduguna göre konuşulduğu şekil öncelik alması gerekiyor.yani kelimenin özü {kwəʋt}.onlar sesleri bizden farklı değerlendirdikleri için bi problem teşkil ediyor.(okundugu gibi yazmıyorlar)
 4. ZiFir

  Oynak Resim Lobisi

 5. ZiFir

  Airties modem kurulumu

  superonlineda bi de splitter olmadan baglama mevzusu var.telefonu da geçirdiysen direk modeme baglıyosun.ilk geçtigimde ben çözememiştim bi süre nasıl olacagını.
 6. ZiFir

  İmana mı geldim?

 7. ZiFir

  Sevgili mangalcilar

  ızgara etin olayı zaten sızan yagın atese düşüp dumanının ete tekrar nüfus etmesi.ızgaranın olayı o.duman vs den rahatsız olacaklar var diye düşünmeyin. tava ızgara fırın hepsinin verdiği lezzet ayrı.hangisinden maksimum fayda alıp tadını seviyorsanız onu yapın. balık vs pişirirken yapışmasının sebebi de ızgaranın yeterince ısınmamış olması,fazla ısınmış olması,yeterince yağlanmamış olması veya kullandıgınız ızgaranın yeni olup üzerinde eski seferlerden bi tabaka kalmamış olması olabilir.
 8. ZiFir

  Nerden guzel kiraz bulabilirim

  güzel olanını yurtdışına ihraç ediyolar.dandik olanlar da iç piyasada kalıyor. en iyisi gidip bahçeden almak.
 9. ZiFir

  OnePunch-Man

  tavsiyelerin için taşekkürler.Sakigake Otokojuku hariç digerlerinde upto date durumdayım.eskiler hakikaten cevher benim istedigim tarzda ama çevirileri ya olmuyor ya da cok kotu durumda cogunun.japonca ögrenmek lazımdı da ona da üşendim zamanında :)
 10. ZiFir

  5 sene sonra bu konuyu güncelleyeceğim

  tespit 10 numara
 11. ZiFir

  OnePunch-Man

  shounen klansmanı %90 o şekilde ilerliyo genel itibariyle.japonyadaki dergiyi okuyan kitleye hitap etsin kendiyle karakteri özdeşleştirsin diye ezik tipleri main karakter seçiyolar mangakalar. manga veya anime top 100 tarzı bi google larsan netten daha önce okumadıgın veya izlemedigin bi tanesini seçebilirsin.
 12. ZiFir

  OnePunch-Man

  bu tarzda önerisi olan var mı ezik main characterin zamanla güçlenip kötüleri dövüp kızı götürdügü hikayelerden bıkkınlık geliyo .. main karakterin zaten güçlü olup karşısına cıkanları her seferinde ezdiği manga ve animeler daha çekici gelio bana göre.
 13. ZiFir

  Benexol kullanan oldu mu ?

  ben kullanmaya basladım yeni.benexol b1+b2+b12 vitamini diyo kutunun üstünde.vitamin takviyesi olarak düşün işte b vitamin eksikliginde olacak şeyleri engellemek için.
 14. ZiFir

  D&D Neverwinter

  http://logt.ly/6039Xm8W bu varmıs bir de logitech giveaway deneyebilirsiniz
×
×
 • Yeni Oluştur...