Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tavsiye: Gintama

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

yeni arc şahane başladı, yalnız şişiyo zangetsu oji-san galiba eheh. intro'da da kamui görünüyor, acaba onun hikayesinin devamı mı gelecek bundan sonra diye meraklandım. en çok onun kagura ile hesaplaşmasını bekliyorum gintama'da.
Sosyal ağlarda paylaş

Bence daha Kamui'ye var ya hemen çıkmaz bidaha kolay kolay.Ben biraz geçmiş aydınlansın istiyorum çocukluk halleri de görünüyor bende ona umutlandım açıkcası.Ya aslında öyle bir potansiyel varki bu karakter base ile Battle animenin kralını yaparsın attacklara isim versen. Gerçi şişiriyor da olabilirim çok sevdigimden.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bişiy sorcam Gintama'nın adam gibi RAW'ı neden yok ya?? Tokyo-Tosho'dan bakıyorum leopard raw var.Video gayet iyi ama o HorribleSubs'ta da duyduğum hafif tiz bir ses var.Baktım bendeki rumbel olan eskilere, onlarda yok. O sesin olmadığı raw var mı ki?

Bu arada Horrible'ın subları ile leopard'ın rawı uyuşuyor isteyen remux yapabilir.Ben de zaten o yüzden süper kalite raw arıyorum, arşivlik yapacağım için.

edik: bide şimdi baktım rumbel'dan aldığım .mkv'ler (103. bölüm mesela) 200mb falan.Boyut farkı da varmış.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...