Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tavsiye: Gintama

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

Benizakura arc en iyisiydi şimdiye kadar. Hatta o arcın son iki bölümünü demin yine izledim. Gerçekten çok iyi. Bahsettiğiniz arcın aşmış olmasını düşünemiyorum.

Crunchyrolldeki bölümlerde çocukluklarına falan değiniliyor mu? En çok merak ettiğim noktalardan birisi.
Sosyal ağlarda paylaş

valla bence gayet aşmış ama herkesin kendi görüp değerlendirmesi lazım elbette. :)

hayır çocuklukları yok 129-150 arasında hiç. anime mangayı yakalamış, (hatta süper geyiğini çeviriyorlar ehue) bu nedenle filler ile zaman geçirirler daha. gintama filler'a can kurban ama.
Sosyal ağlarda paylaş

evet, gerçi takılıyor video ama fazla hareketli video değilse çok dert değil. quad core'da filan rahat izlenir tahminimce. videoyu full screen yapınca saçmaladı gerçi, öyle bir kısıtlama var ama olsun.

supreme ruler çok yavaş ilerliyor savaşta değilken, günlerin geçmesini beklemek sıkınca böyle alternatif bir çözüm buldum, multi-tasking nirvana'sı. (:P)
Sosyal ağlarda paylaş

152: HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

of kelimenin tam anlamıyla gülmekten ölüyordum kage bunşin ve şaringan arka arka patlayınca kaybettim kendimi bir süre, yanaklarıma kramp girecek sandım rofl!

kintama da mükemmel, kagura-sadaharu filan tipler süper ahaha

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
her ne kadar beklemek istesem de rumbel ı, son bölümde gösterdikleri tembellik yüzünden cr den izledim yoshiwara arcı.

aksiyon olarak yoshiwara arc en iyisiydi. fakat benizakuraya yaklaşamaz güzellik bakımından. bir kere karakterleriyle benizakura ezer. zura ve takasugisiz arcın benizakurayı aşmış olması kesinlikle beklenemez. ki shura gibi bir şarkı ile bile ezer benizakura arcı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...