Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tavsiye: Gintama

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
rumble'ı sallayıp crunchyroll'dan izlemeye başladım da, yoshiwara arc MÜK-KEM-MEL olmuş. gintama'nın açık ara en başarılı arc'ı bence, yatmak üzereyken ilk bölümünü izledim biraz gülerim diye. 3 saat sonra gözlerim kapanacak gibi olmasına rağmen izlemeye devam ediyordum, kendimi tutamadım bir oturuşta izlemem gerekti.

139-146: seyredene kadar okumayın!

seita anime'lerde gördüğüm generic gakiler arasında en oturaklısı çıktı, helal olsun.

bütün savaşlar manyak ötesi, yato içizoku farkı ama özellikle 142'deki jiraiya vs kagura muhteşemdi. çevirip çevirip izliyorum, seiyu süper sürpriz oldu ehe. cuk oturmuş karaktere.

gintoki de cidden normal değil, kakara kikiri filan gülüyoruz ama umibozu'ya denk adamla öyle kapıştı yani. hosen de deliymiş tam, umibozu ile kapışmalarının bitişi epic idi ehue

kamui ile epic başka arc olur ileride oh oh süper. adları yato ama kendileri yeto değil adamların, her ortaya çıktıklarında larcır den layf kapışmalar oluyor.

en sonda "top shop'ta çalışıyor merak etme" kısmı kopardı ama ben de şinpaçi gibi tahmin etmiştim lol.

Sosyal ağlarda paylaş

valla görüntünün o kadar kaliteli olacağını tahmin etmiyordum doğrusu ne yalan söyleyeyim. h264 farkı herhalde, takılma filan da yok hiç çatır çatır yüklüyor bütün bölümü ben yarısına gelmeden.

ATLUUSSSS NEOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!

Sosyal ağlarda paylaş

yok atlamışlar, ben 129'dan 150'ye kadar izledim. nasılsa gintama nispeten modüler sayılabilecek bir seri. yoshikawa arc imbalar imbası 139-146, sırf onlardaki hikaye ve ekşın'ı naruto'nun 100 bölümünü toplasan bulamazsın herhalde. 142 özellikle OVARİDA! yapmış, çevirip çevirip izliyorum. (:P)
Sosyal ağlarda paylaş

onu ben de merak ettim ama hiç fikrim yok doğrusu.

valla viktor benizakura arc'ı filan çok aşmış, gintama bütün shounen'leri istif yapıp aynı mezara gömer hep yoshikawa arc gibi geçse doğrusu. neyse çok şişirmeyeyim, kendiniz görün yeto içizoku farkını. (:P) bir de 140'ın ilk 10 dk'si ultra komik.

hatta bir adım öteye gidip 142 bana naruto shippuuden 26 kadar keyif verdi diyebilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...