Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gel Olm Sabancı Muc Muc Muc

Xaenin

Öne çıkan mesajlar

syd said:

elma bence bildir
bana bugun almanca dediginde 101 falan sanmistim

ger301'den bahsediyodum..

Martinden garanti A ya da A- diye aldım dersi, 4. hafta oldu, Martin 3 haftadır gelmiyor ne syllabus var ne midterm tarihi ne grading, add drop da geçmiş, şimdi yeni hoca vermişler martin yerine o da nasıl öğretir notu kıt mıdır falan bilmiyorum..

itiraz etme hakkım var di mi şimdi? sonuçta add droptan sonra dersin hocası değişiyo komple ve ben en başta planlarımı ona göre yapmıştım. 5 core alıyorum zati bi de kastırırsa uğraşamıycam hiç
Sosyal ağlarda paylaş

Penthesilea said:

Xaenin said:

Bir de japon bir kız var. Derste hoca bişey sordu, kız cevap verdi ama ne dediğini anlamaya imkan yok yani. Hoca baktı "ookeeey" dedi başka konuya geçti ama o kız hala sınıfta.
abi ya bi baksana cidden mozaikli mi orasi cok merak ediyorum

saved for future..
Sosyal ağlarda paylaş

elma said:

syd said:

elma bence bildir

Martinden garanti A ya da A- diye aldım dersi, 4. hafta oldu, Martin 3 haftadır gelmiyor ne syllabus var ne midterm tarihi ne grading, add drop da geçmiş, şimdi yeni hoca vermişler martin yerine o da nasıl öğretir notu kıt mıdır falan bilmiyorum..

itiraz etme hakkım var di mi şimdi? sonuçta add droptan sonra dersin hocası değişiyo komple ve ben en başta planlarımı ona göre yapmıştım. 5 core alıyorum zati bi de kastırırsa uğraşamıycam hiç

Sanmıyorum ya. Beğenmiyorsan withdrawla diyip yollarlar muhtemelen.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

elma said:

syd said:

elma bence bildir

Sanmıyorum ya. Beğenmiyorsan withdrawla diyip yollarlar muhtemelen.

Abi transcriptte W gözüksün istemiyorum çok ezik duruyo korkup kaçmışın gibi.. Yarın mail atcam bakalım
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Yok abi yapılmaz. Okul yönetimi bilgisaya klubü başkanına bir kağıt imzalatmaya çalışıyor, bütün sorumluluk, paylaşılan şeylerin copyright muhabbetlerinde falan bir sıkıntı oldu mu okulla değil bilgisayar klubü başkanına patlıyor davaydı boktu püsürdü. Bulut varken de aynısını yaslamaya kalkmışlar o da kabul etmemiş, o yüzden kapandı zaten. Şimdiki başkan da Deren'in oda arkadaşı anlattı durumu, açılmayacak Bk yani sonuç itibariyle. Super online internet de vermeyecek bundan sonra, allah okuldakilere sabır versin gerçekten.
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında BK kapanınca okul içindeki ağ rahatladı, bu da surf hızını etkiledi sanki. Ama zaman zaman tam tersini de düşünüyorum, millet download'a fena yükleniyor sanki. Herkes torrent kullansa, belirli bir yerden torrent file'lar alınsa hızlı hızlı iner popüler şeyler aslında.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...