Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gel Olm Sabancı Muc Muc Muc

Xaenin

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
ortalama bir refah seviyen olduktan sonra ev almak yerine çocuğunu daha iyi şartlarda okutmak istemenin nesi yanlış ki? Bu özveriyi gösteren çok veli olduğunu tahmin edebiliyorum. Bu paranın dokunmayacağı zengin aile de çok var tabi, neye şaşırıyonuz ki anlamadım =p
Sosyal ağlarda paylaş

zaidral said:

mezunlari sabanci holdinge aliyor mu, onu soyleyin bana.
AHAHAHAHAHAH abi su dunyanin en buyuk yalani yuzunden sabanci'ya gelen milyon tane lamer vardi lan 2002-2004 arasi. artik oldugunu sanmiyorum, sonradan ogrenmislerdir heralde euhehue

itiraf edeyim ben de CS okur, sonra TeknoSA genel muduru olurum falan zannediyordum. Perakende satis lan bildigin sdfsd
Sosyal ağlarda paylaş

syd said:

Penthesilea said:
itiraf edeyim ben de CS okur, sonra TeknoSA genel muduru olurum falan zannediyordum. Perakende satis lan bildigin sdfsd

bunu duymayı düşündüğüm son kişi sen olabilirdin ;)

o da ilginç, Cs yanına çift anadalda psikoloji alıp ekonomi üstüne master yapıp hem akademide cognitive science hem ticarette büyük bi şirket kurmayı veya büyük bi şirkete çok iyi şartlarda çalışma hayalim var...

sdfkj abartı oldu
Sosyal ağlarda paylaş

%55 attendance, participation ve quiz toplam ağırlığı olan derste full attendance yaptım, bütün quizlerden yüz aldım, participation notumun full olduğunu hoca söyledi. Gittim midtermden 97 aldım, finalden 90'a yakın bir şey aldım, harikulade bir term paper verdim, adam bana C+ vermiş. Acaip dava etmeye hazırlanıyorum okulu, bir insanın geleceğiyle böyle oynanmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...