Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gel Olm Sabancı Muc Muc Muc

Xaenin

Öne çıkan mesajlar

Ben böyle salak bir olay görmedim. Almam gereken 2 tane ders var, ikisi de hocadan approval ile alınıyor. Request yolladım, öğrenci işleriyle görüştüm, bir tanesinin hocasıyla da görüştüm, yolla hemen açarım seninkini diye ama iki dersten de haber yok, hala mal gibi duruyor orda override requestlerim. Delirmek üzereyim. Bir tanesinin ofis numarasını yanlış yazmışlar, diğeri sabahtan beri odasında değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Evdeyim abi ben ne uğraşıcam, almıyorum da başka ders. Halledemezlerse götlerinden kan getirerek aldırıcam o dersleri. Bu nasıl bir sorumsuzluktur yani, hem saçma sapan bir iş yapıyorsun, almak isteyene approvalı ben vericem diyorsun, hem de approval requestlerine cevap vermiyorsun add drop gününde.
Sosyal ağlarda paylaş

3. sinif endustri dersleri + mktg301 + ger301 aliyorum hicbirinde yok

bu arada ger301 cok fena.. siniftaki tek erkek populasyonunu olusturuyorum
ben + 7 kiz + polonyali exchange seklinde :)

sali gunu eski spor salonunda muzikus partisi var, biz madboyla akiyoruz, gelcek olan ses etsin birlikte akalim, hatta ufak capli pati bulusmasi tadinda biseyler donebilir...
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

Abi bizim sınıfta 7 tane pakistanlı vardı market researchde, ilk dersten sonra koşarak çıktılar dersin istatistik+ekonometri olduğunu görüp.

abiii onlar benim paki kankalar, official mentorleriyim bu donem.
gecen bi pilav yapmislar cagirdi elemanlar, ayip olmasin diye tadina baktim, bakmaz olaydim ya boyle bi damak tadi yok yani.. aksanlarina da hastayim her kelimeyi 10 kere tekrar ettirmem gerekiyo anlamak icin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...