Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aion

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

Eger cok yavas olduruyorsan ve paran bol ise shard kullan tabii.. Ama kullanmadan gayet rahat olduruyorum* diyosan, bence kullanma direk para emiyor.. 2h silah kullanirken 2 slot'a birden shard koymanin bir anlami yok, sadece 1 main-hand'e koyman yeterlidir.

Bu hangi slot'a shard koymam gerek sorunsalinin cok basitte bir cozumu var aklina karisanlar icin, 2 slot'a da 100'er shard koyun, b'e basip 1 tane mob dovun, eger iki slotta da shard azaldiysa 2 slot'a da koymaniz gerek demektir, birinden gitmis digerinden hic gitmemisse sadece giden slot'a koymaniz gerekiyor demektir.
Sosyal ağlarda paylaş

_hione_ grind yapmanin amaci para kazanamaktir bir bakima, grind yaparken shard kullanmani hic tavsiye etmiyorum.. Buyuk ihtimal geliri giderini karsilasamaz shard kullanirsan. Ama amacim hizli level kasmak diyorsan, soyle bir taktik uygulayabilirsin.

En ucuz shardlardan 1000 tane al, 500 tanesini bir slota, 500 tanesini bir slota koy. Sonra grinde basla, bak bakalim bu kadar shard sana ne kadar sure grind yaptiyor.

Bunu hesapladiktan sonra shardlarin bitince, yine ayni level moblarda, deminki shardlarin seni goturdugu sure kadar shardsiz grind yap, ve bak bakalim bu zaman sureci icinde ortalama o kadar ne kadar gelir elde edebiliyorsun. (atalim 100k olsun)

Ornek vericek olursak, diyelim 1000 shard bir saat diyor, ve shardsiz bir saatte 100k yapabiliyorsun, o zaman 80-90k degerinde -1000 tane- alabildigin en iyi shard'i satin al ve kullan. Boylece maddi olarak kayba ugramadigin gibi, hizli da level kasmis olursun.

ps. bu fikri 30+ oldugunu dusunerek soyledim, bu sistem buyuk ihtimal 30-'de seni husrana ugratir gibime geliyor.. denemesi bedava tabii :)
Sosyal ağlarda paylaş

Dün Idun's Lake'in ortasında duran Gigantic Box'u kestim, yaklaşık 2 saat falan sürdü, dizi mizi izledim ona vurarken, 2 kişi daha gelmiş vurmaya başlamış falan, baştan başladığım için loot tabi bana düştü, 4 tane mavi itemım oldu, level 16 hepsi. 2 tanesini sattım, 2 tanesini taktım. AFK bırakmanız falan gerekirse bırakın, kârlı oluyor ^^.
Sosyal ağlarda paylaş

beyler yine süper bir sorunsalımla karşınızdayım :) kahrun servarında 18 lvl gladımla tam gaz kasıyorum ama şöyle bir cıkmaza girdim.Şimdi bu exract aether skili var ya small vortexlerden hammadde cıkarıyoruz benim o skilim 2 :S weapon smith olaylarına gireceğim için ileride lazım olacak ama gel gelelim en düşüğü 25p istiyo toplamak için benim 2 nerden nasıl başlıcaz bi türlü bulamadım google da aradım biraz smallvortex le kasın fln demişte arkadaş 25 istiyo bende 2 var nasıl olcak o iş :D bi yerden paraylamı alıcaz yada öğrenicezmi ne edicez :)

Çözdüm hepsi 25 istemiyomuş :)
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

NTC çok zevkliymiş be ahah
Çatıdan eşşek kadar lizardman çakmaları atlıyor AMBUSSHHH nidalarıyla parti paniklerde

ÇATI
ÇATIIII

cidden super o, baktım geliyo Pat yumusak yumusak, adamın kosu yoluna (surun etrafından dolanacagını dusunerek) hareket ettim gelirken verecem root u bi baktım eleman bizim sorc u genkliyo atlamıs uzerine oha oldum :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...