Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aion

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

olay soyle gelisti :)

biz iki kisi kosarken bir baktik bir assassin bir chanter ve clerice dalmis biz gidene kadar cleric indi savasmaya basladik tak chanteri indirdi ve bum kacmaya basladi sonra vanish, ardindan biz geri donduk, kaldiralim dedik kaldirdik herif tak diye tekrar belirdi yeni kalkmislari kesti sonra bize daldi, kesemedi gene kacti vanish, bekledik bu sefer gene kaldirdik gene geldi kalkanlari indirdi :) sonra gene kacti ardindan biz onun tarafina gittik geri gelirken tak chanterima daldi onu kesti tek ben kaldim, heh gerisi malum gladi level 27 karsimdaki 30...

yani ayni anda 4 kisiye birden canli iken dalmadi ama oynama sekli cok hosuma gitti. sonra aion uk dan baktim adam full sari ustu, arti 1202 kill ile gayet basarili bir arkadas. takdir ettim.

bizlerden 3 level ustte olmasida bir baska artisi tabii ama ne kadar olursa olsun 4 e 1 gene icimizden 2 yi alir hic kacmasa sonra yatardi diye tahmin ediyorum cunku evade dodge derken elemana vuramiyoruz fazlaca.

ornegin SM ikimizi kesti ama etileyici degil bayikti. yani devamli ayni seyler root slow tiktiktik. don dur cevremizde ama bu arkadas gercekten nefis savasiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
said:
Hello,

We have reviewed your refund request and are processing a refund for orders numbered 17832985, 17370587, 16818007, 16070257 and 15148347. A €12.99 credit has been applied to your card for each charge. This may not appear until your next billing statement.

vay be.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...