Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aion

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

İşine yararmı bilmiyorum
benim c/programfiles altındaki ncsoft klasörü (6mb)

http://rapidshare.com/files/288101326/NCsoft.rar.html

klasörü yerine koyup icindeki NClauncheri masaüstüne kısayol gönder
kısayolun özelliklerinde hedefi
"C:Program FilesNCsoftLauncherNCLauncher.exe" /LaunchGame=AionEU yap

oyunu D ye biyere koy önemli degil
launcheri aç aiona sag tuş yapip properties den aiondaki aion.bin i göster. Şöyle bişi olcak .

http://img21.imageshack.us/img21/7230/aion2f.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

ekran kartımı güncellediğim halde oyuna girdiğimde göl'ün ortasında yürürken, savaşırken efektler kare halinde ve göz alıcı renklere dönüşüyor ve bagzı bölgelerde alanların bir kısmı bembeyaz bir şekilde duruyor :S çok tuğaf bir sorunla karşı karşıyayım yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar :)ne yapmam gerek bu sorunla ilgili ?
Sosyal ağlarda paylaş

Herkese sorun:

Chain skill in kısayolunu değiştirmek istiyorum, şöyleki; 2 numaralı tuşumda a skill im var. Arkasına açılan 2 chain var b ve c. Şu anda yine 2 ye basarak b yi kullanabiliyorum hızlıca. Tabi ben c yi 2 tuşuna basarak kullanmak istiyorum, nasıl?

k -> chains değil.
Sosyal ağlarda paylaş

şöyle bişe denedim;

/Quickbar 1 2 1
/delay 1
/Quickbar 1 2 3

burda quickbar 1 (birinci satır quickbar demek oluyor) 2 (0-9 arası numaralandırılan quickbarların 2 numaralı olanı demek oluyor) en sağdaki 1 ve 3 de birinci kısayol ve üçüncü kısayol demek oluyor

şimdi; ikinci quickbarın birinci slotuna A skillini koydum, ikinci slota normalde chaine girince otomatikman açılan B skillini koydum, üçüncü slota da senin asıl kullanmak istediğin chainin C skillini koydum

bu makroyu 1 numaralı quickbarlar seçiliyken istediğin bir slota koyup 2 numaralıda da yukarıdakileri koyarak uygulayabiliyosun

delay 2 ile 2 saniye bekletiyosun, aslında çok gelebilir ama ikinci skilli zaten kendi yapacak araya başka bişe sokmazsan sorun olmaz, 1 saniye yapmayı denedim ama combata bu makroyla girince ikinci adımı yapamıyor, yetmiyor sanırım 1 saniye, ama combat ortasında yapacağın bir skill ise 1 saniye oluyor sorunsuz...

bundan başka bi çözüm de bulamadım
Sosyal ağlarda paylaş

en genel başlık burası olduğu için burda sorayım dedim ben şimdi d&r dan collectors edition sipariş ettim ama emin olamadım acaba ön sipariş tarzı birşey mi bu yoska raflarda yerini aldımı oyun,burda oynayan baya bi insan var takip ettiğim kadari ile benzer yollardan temin etmiş olabilirsiniz diye soruyorum en azından d&r dan alan varmı ^^
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...