Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aion

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

Asgard said:

lvl 22 oldum ama görev kalmadı 2 leveldır grind yapıyorum morheimdeyim bir dahaki questler lvl 25 :( acaba başka bir yeremi gitmem lazım questler için

morheim yolunu aşşağı doğru takip et. ufak bi camp var quest veren. ordan da aşşağı in elim'ler var quest veren. onları da bitirnce yolu devam et. yine ufak bi camp var.

ayrıca brusthonin miydi oraya git. orda da 21-25 arası questler var.
Sosyal ağlarda paylaş

ascraeus said:

Asgard said:

lvl 22 oldum ama görev kalmadı 2 leveldır grind yapıyorum morheimdeyim bir dahaki questler lvl 25 :( acaba başka bir yeremi gitmem lazım questler için

morheim yolunu aşşağı doğru takip et. ufak bi camp var quest veren. ordan da aşşağı in elim'ler var quest veren. onları da bitirnce yolu devam et. yine ufak bi camp var.

ayrıca brusthonin miydi oraya git. orda da 21-25 arası questler var.

şimdi ben yazıcaktım brusthonin diye :)
orası iyi ya görevlerini ben daha tam yapmadım da repetable questler...

Bir de morheim da coin veren quest var, 3 ila 6 coine item alabiliyosun onla da leveling yapabilirsin ortalama 150k xp kazanıyosun 1 seferinde...
Sosyal ağlarda paylaş

oyunu hangi ara oynuyorsunuz acaba her akşam 2500-3000 arası sıra oluyor, ilk günler olur yoğunlukdan denildi headstart başlayalı 10 gün oldu bi değişiklik yok akşam 7:30 da evde oluyorum oyuna giremeden çıkmak zorunda kalıyorum sıradan çoğu zaman,
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...