Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aion

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

Quo-Vadis? said:

http://wowinterface.com/downloads/info13581-LeatrixLatencyFix.html

sunu indirin yapın , registride yapmaya çalıştıgınız ayarı zaten adam yapıp koymus. ugrasmayın ,Her oyun icin gecerli sadece wow icin değil.

İcindeki scripte tıklamanız yeterli.

İndirdigimiz dosyayı nereye atıyoruz?
Sosyal ağlarda paylaş

ya şoyle bişey var aion tam cıkmış ufak tefek buglar hariç kendini hazırlamış oyun :) warhhamer ve aoc nerdeyse alpha cıkan oyunlardı oyuzden normaldi o oyunların boşalması server merge ye gidilmesi ama aion tam çıkmış oynanış olarak akıyor resmen :) tabi yuksek lvl a ulaşmış arakdaşlar daha iyi yorum yaparlar sanırm ben ilk 10 lvla gore yorum yapıyorum ama bi oyunda ilk 10 lvl da kendini az cok belli eder sanırım :)
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

sıra oyunun tuttuğunu göstermiyor.

conan'da da warhammer'da da sıra bekledik... sonuç ortada serverlarını birleştirmek zorunda kaldılar. herkes 2 ay içinde bıraktı bu iki oyunu.

inşallah bu oyunu insanlar beğenir de oynamaya devam ederler. az önce siparişimi verdim.

Warhammer ciktiginda kac tane serverla basladi? Age of Conan kac tane serverla basladi? Sira bekledik derken, belli serverlar asiri doldu, digerleri ise medium u gecmeden, ilk 2 ay icinde nerdeyse tamamen bosaldi. AION bu hatayi yapmadi, war veya aoc gibi 12397918731 tane server acip, 1 ay sonra serverlarin yarisindan cogunun tamamen terk edilmis oldugundan dolayi server birlestirmek yerine, az server acti ama hepsi tika basa doldu.. Ayni sey degil ikisi. Nufusta ne kadar azalma olursa olsun -ki her zaman olur oyunu begenmeyip birakanlar 1-2 ayin sonunda- bu kadar az server oldugu icin nufusta aoc ve war'da yasanan terk edilmis serverlar yasanmiycaktir gibime geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

wowda aocda warhammerda ve diger bir ock oyunda olan her level feat verme olayinin olmamasi beni hayal kirikligina ugratti.

o featler sayesinde karakterler ayriliyordu birbidinden ve her level atladiginda skil almasanda feat veriodun.
simdi 22 oldum 25 e kadar hicbisey gelmicek mesela üzücü.
onun haricinde stigma diceksiniz ama stigma featlerden ayri olarak olsa daha iyi olurdu bence yetersiz karakterlerin ayrimi icin stigma olayi.
Sosyal ağlarda paylaş

tek rahatsizligim her turlu alanda acilan kisisel dukkanlar. buna bir cozum olsa super olacak. aklina esen aciyor bir yere. boyle alanlar olsa buyuk pazar yerleri gibi nefis olur. AH var zaten kisisel pazar batiya pek uygun bir cozum degil gibi. koreliler seviyor ama ben pek haz etmedim oyunun dunyasini boluyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

da kafama takılan autentication server ı gecince cıkan queue rakamı hamgi server ı secerseniz secin aynı, muhtemelen butun serverlar tek bir cluster donanımının icinde o yuzden serverların populasyonu degil butun serverların toplam populasyonu icin bir rakam var sanırım, Orn X server ında 10000 kisi varken Y de 50000 olabilir, ve queue olayı cidden can sıkıyor, herhangi bisrseyi savunmaya gerek yok donanımsal olarak hazırlıksız oldukları goruluyor ancak serverlar yeni kurulmus olmasına ragmen bir cokme lag vs pek rastlamadım o yuzden iyilestirme yapılınca herseyin yerli yerine oturacagını dusunuyorum,
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...