Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aion

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

Guru said:
NCSoft ozellikle belirtti grind based mmo olmayacagini, cunku lineage 2 de avrupa ve amerika kullanicilarindan aldiklari tepkiler yuzundenmis.

Eğer PvE sistemini güzel oturtabilirlerse, NCSOFT geriye kalan herşeyi zaten dört dörtlük yapıyor. Lineage 2 tek şikayetçi olduğumuz şey günde 13-14 saat kasıp, 1 haftada 1 level almak, 2 levelda 3 skill öğrenmekti.. Onun dışında ortamlar, grafikler, pvp (ki biz bıraktıktan sonra pvp için ekstra hp falan eklemişler, çok güzel olmuş) direk 10 numaraydı. Hiçbi oyunda almadığım pvp zevkini o oyunda aldım ama tabii ne yazık ki item düşüyodu ve bi itemi yapmak günler/haftalar/aylar sürüyodu :p

Gurunun dediği gibi o laneti kırabilirlerse bence çok güzel bi oyun çıkar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
Şuan CB2 de görülen eksiklerin giderilmesi için Korean serverlarda CB3 e geçildi. Avrupa CB sı Ağustos gibi olur sanırım.Eylüldede oyun çıkar diye tahmin ediyorum.

Oyunun çıkmasını bende sabırsızlıkla bekliyorum Lineage 2 fan ı olarak. Lineage2 WoW dan yaklaşık 2 sene önce çıkmıştı sanırım ve WoW grafik bakımından hala yakalayamadı oyunu.Yeni exp. da belki yakalar ama o zamana kadar Aion u çıkaracaklar :D Demek istediğim Aion u grafik olarak (Heleki bu sefer Cryengine grafik motoru kullanıyorlar) hiçbir oyunun yakalayabileceğini zannetmiyorum.

Oynanış tarzı olarakta Guru ve Bingildağın dediği gibi bu sefer Lineage 2 de yaptıkları yanlışları düzeltip amerika ve avrupa oyuncuları için quest bazlı bir oyun yapmışlar.

Sabırsızlıkla bekliyoruz :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...