Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aion

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

Aion pre-order lar satışa çıkmış gözümüz aydın :D http://feature.mmosite.com/content/2008-08-18/20080818225633307,1.shtml

Yanlız bişey dikkatimi çekti biz bu kadar dikkatle ve istekle bu oyunu beklerken NCSoft başka güzel bir projeye daha start vermiş.

Blade and Soul
http://feature.mmosite.com/content/2008-07-31/20080731004136040,1.shtml

Not : Video inanılmaz zevkli.Pvp sistemini çok değiştirmişler.Karakterler birbirlerini sağa sola fırlatıp üzerlerine çıkıp birbirlerini yumruklayabiliyor :P
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
kore'deki dagiticinin yaptigi bir aciklama var aslinda, oyunu korede yilbasindan once cikarmayi dusunuyorlarmis ama bu kore icin soylenen bir tarih oldugu icin EU/US cikisi ne zaman olur henuz belli degil. Ayrica EU/US de cikmadan once buyuk bir open beta yapacaklar (EU/US icin closed beta olmayacak)
Sosyal ağlarda paylaş

lotro ile war ı aynı kefeye koydun ya helal olsun.warhammer nere lotro nere, sen önce aionu normal bir pc kaldıra bilecekmi onu bir düşün sonra lotroyu kötüle.kaliteli bir oyunu şamar oğlanına çevirdiniz.bazen diyorum oyunu oynarken efektmi görmüyorsunuz, yoksa gözleriniz mi kör? lotroyu ne kadar oynadınız ne kadar zaman geçirdiniz.lotrodan beridir, tabula rasa, aoc, warhammer bütün çıkan oyunları oynadım lotro gibisi çıkmadı.efektmiş lotrodaki efektleri ve stabil sistemi bir gör sonra lotroya laf at.hey allahım.
Sosyal ağlarda paylaş

CryEngine kullaniyor ama FarCry oyunundaki engine in modified halini kullaniyorlar, kisaca pc nizde farcry i rahat oynuyorsaniz bu oyunuda oynarmissiniz, kore beta account u var bende simdilik kasim 11 e kadar karakter yaratmaniza izin veriyorlar ve herkezin 1 karakter yaratma hakki olmasina ragmen dun 12 serverinda full doldu. Simdi herkez 11 kasimi bekliyor, oyun sunuculari acildiginda performans hakkinda bilgide veririm (ortalama bir bilgisayar kullaniyorum)
Sosyal ağlarda paylaş

odiflame said:
yanlış anlaşılmasın bende bu oyunu bekliyorum umudum var.ama warhammer ile lotro efektsiz oyunlar denilince lotrodan dolayı alındım.oynadığım bir oyunda ;) aion güzel oyun olacak işallah.ncsofta güveniyoruz.çıkardığı oyunlardan bir tek auto assault patladı :P

warhammer konusunda diger arkadasa katilicam karakter ve skill animasyon cidden az ama lotroyu oynadigim kadariyla o oyunun lore ve sisteminin iyi olmasindan dolayi, skill animasyonu ne kadar az olsada kendini iyi gosteriyor. Ama soyle bir konuda var, Aion'daki animasyonlarda bazilari icin cok janjanli gorunebilir, bu zevk ve renk meselesidir. :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...