Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patch 2.2 aciklandi

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

Sam Warhammerdaki paladin warrior priest değilki zaten paladin diey ayrı bişey var warhammerda. =)

kendisi ata binen lance taşıyan herhangi bir msitik güc olmıyan sadece bilek gücü olan healdır auradır hiç bi nanesi olmıyan bi arkadaş. Bildiğim fransız paladini.
Sosyal ağlarda paylaş

bedava almadık biz o buyuyu ya, nasıl ağladık nasıl yıllar boyunca.
Abartmıyorum yıllar boyunca,
ben innervate in hurricanin son tier talent olduğu zamanlarda sıkıntıdan öldürdüğümü bilirim düşmanlarımı,
raidlere ayyy yazık diye alındığımı
hadi innervate at bari işe yararmış gibi dur,
tek pvp buildi natures grasp+feral charge gerisi 33 resto olduğu zamanı hatırlarım.

Ağla ağla, feral balance bişeye benzemeye başladı, derken tbc geldi bizi diğer classların yanına çektiler.
Eskiden free hk diye bakıyordu insanlar,şimdi en azından tehdidiz =))).

Ağlamak kesinlikle işe yarıyor, ama uzun vadede yapmak lazım
Sosyal ağlarda paylaş

said:
- You gain 3 rep per trash mob in Hyjal (that was tested on the first wave, rep might be higher on the next waves).
- Adamantite Sharpening Stone no longer applies to ranged critical strike rating.
- The exalted Sha'tari Skyguard trinkets are now a 50% chance to proc after killing blow as opposed to the 30% before.
- Nexus Transformation: 1:1 Nexus Crystal to Small Prismatic Shard (3 small prismatic 1 large oluyo)
- Season 2 offhand lerin speedleri 1.50 oldu
- Zepplin geldiginde zepplin masterlari /yell basiyor

yeni arena shieldleri

[spo][/spo]

arena season 2 mage seti:

[spo][/spo]

yeni epax gemler:

[spo]

[/spo]

AQ ench:

[spo]

[/spo]

violet eye:

[spo] [/spo]

adlari degisen flaskler:

[spo]
[/spo]

sam'in sesini duyan blizzard yeni animasyonlar vermis:

[spo]
[/spo]

toparlayabildiklerim bunlar.

[ Mesaj 20 Temmuz 2007, Cuma - 17:08 tarihinde, druenler tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 20 Temmuz 2007, Cuma - 17:13 tarihinde, druenler tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

ahah sam numero uno valla cidden zırlamak lazım sanırım buff almak için bknz. en son druidler zamanında(oyun cıktıgı zamanlar) warlocklar gercekten cok ama cok ezık classlardı sonra bir buffladır ezingen şimdi de hafiften nerflıyorlar blizzard bu bir zaman gelıyor bir class buffluyor bir geliyor nerfliyor ama tek bufflamadıgı class paladin sanırım ahah
Sosyal ağlarda paylaş

E abiciğim elinde blue bi wpnla kim harikalar yaratabiliyor ki?
Ama şunuda söyliyeyim neredeyse full epix warriorumu tek stunda kesebilen paladinler görmüştüm wsg da falan yeterli değilmidir?
Önemli olanda o potansiyele ulaşabilmek değilmidir?Son nerflerine kadar geared paladin ağlatıyordu ben onu gördüm sonrasında yine eski fıs paladinler.
Ayrıca meele böyledir zaten gearın yoksa yalansın (dır).
Sosyal ağlarda paylaş

valla full epicli bir warrioru tek stunda almak filan imkansızdı o zaman bile, ne giyersen giy. bende avenger & r14 claymore filan vardı gene plate giyen insanlar kolay ölmüyordu.

6sn bırakacaklardı işte crusader strike'ı, stormstrike 31 talent ama aynı işi görüyor. şaka gibi. gidip mortal strike'ı 41'e koysan blizz ofislerini ateşe verirler yarın.
Sosyal ağlarda paylaş

Cümlemde "neredeyse" yanlış konumlandırdığım için anlam karmaşası olmuş.
"Ama şunuda söyliyeyim full epix warriorumu neredeyse tek stunda kesebilen paladinler görmüştüm wsg da falan yeterli değilmidir?" şeklinde olacak.
Ben hiç paladin ile oynamadım sadece yaşadıklarımı aktardım.Karakter karşılaştırması yapmak çok tutarsız bir davranış.Çıkıp bir warrior da bize balon ve heal versinler mortal strike kalksın razıyız derse işin içinden çıkılmaz...
Dediğim gibi aşırı defansif bir classa birde işlevli ofensif özellikler eklenirse ve bunların hepsini aynı anda kullanabilirse bu haksızlıktır.
Priestin shadow formu kıvamında bir form eklense retry kısmına kimse laf etmez kanımca?
Sosyal ağlarda paylaş

end game de paladin oynasaydınız sam in ne anlatmaya çalıştığını anlardınız.

bakış açınız sadece kendi karakterinize göre. Oyunu genel olarak düşünemiyorsunuz.

oyunda 9 klass var ve 8 tanesinin talentlarından en az 1 tanesi damage üzerine. ve bu spec leriyle de radilerde, pvp de damage dealer olarak takılabiliyorlar. Kimse de onları sorgulamıyor.

ama bir tane çıbanbaşı var. Blizzard oyun çıkamadan önce hiç klass "Support only" olmayacak demişti.

paladiin şu anda tek "support only" class. Başka bir seçeneği yok.

Aranızda defansif hybrid diyen çıkarsa mümkünse buradan sonrasını okumasın hiç (zaten okumuyordur)

Blizzard defansif veya ofansif hybrid diye bir deyimi hiç kulanamadı. paladin için melee hybrid shaman için caster hybrid kelimelerini kullandı. (class description 80 defa değişti)

defansif ve ofansif olayı playerların uydurmasıyla ortaya çıkan bir olaydı ve büyük bir kitl bu yalana inanmaya devam ediyor.

VE son olarak üzerimde plate armorla niye healbot luk yaptığımı söyler misiniz? bir mantığı var mı?

pve de tank kadar armor um var ama 40 yard uzaktan heal spamliiyorum. ve ben bunu yaparkene priestler de dmg koyup partilerine mana ve healing getiroyrlar caster dps sini arttırıyorlar üzeirne de lockları coşturuyorlar.

druidler aynı spec le hem tank hem dps oluyorlar. 5 crit veriyorlar vs vs vs.

paladin naapıo buff atıyor buffların paladinin combata girmesi ile alaaksı olmadığı için paladin tek zorunlu healer olarak heallamaya devam ediyor.

Bir de arena nerfümüz var. blessing of sacrifice a çok tuttum bu nerf ü.
Curse of tongues a hiç bir şey yok (spam allah spam) fear spam a bişey yok, sheep spam e bişey yok, stun proclarına bişey yok, ama sacrifice a 1 dk cooldown var.

diminishing returns felan da dersiniz siz şimdi. eğer diyen olursa başka bir post ile çokdaha matematiksel bir açıklama yapabilirim.

buraya kadar okuduysanız ne demek istediğmi anlamışsınızdır. okumadyısanız lütfen cevap yazmayın bu konuyla ilgili (içimden bir ses yazacağınızı söylüyor)

Ps. stormherald yapıp retro olacam arena puanını da retro gearına yatıracam kafa göz dalacam millete !!111 (blizzard delirttin bizi)
Sosyal ağlarda paylaş

cogu dedigine katilsamda arenada iyisiniz en azindan
kac hutner var
yok

guruba faydasi yok CC sinde 30sn cooldown var bide ustune pillarlar ve deadzone yuzunden arenada kitlenip kaliyor

ench shamn in olayini bende anlamis degilim
yahu geride durup spell saydirmak varken ne die yaratigin poposuna girmeyi secersinki
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...