Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kanal D: Genco

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

Şimdi rast geldim bu diziye. Bir kısmını izledim ve forum açma isteği doğurdu bende.

Hayatımda bu kadar SALAK bir diziye, bu kadar moron bir fikre ve senaryoya rastlamadım heralde. Yok yok burası Türkiye, rastlamışımdır ama benliğim bile hatırlamayı kabullenmiyordur.

Yani size dizinin neden rezil olduğunu açıklamak isterim ama izlemeniz lazım. Felaket ötesi resmen.

Yani nasıl bir prodüktör böyle bir senaryoya yeşil ışık yakabiliyor, nasıl bir yönetmen bunu çekmeyi kabul edebiliyor? Nasıl bu işin tutacağını düşünüyorlar? Ne kadar salak bu insanlar, çıldırasım geliyor resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

aynen.
bu ne lan dedim, evet hem de 3 kere arka arkaya.
salaklik ötesi, oynayan hatunlar falan güzel de gerisi kocaman bir YALAN.
senaryo 5 dolar etmez, seslendirme cemcük, oyunculuk cemcük.
tikky kesim ve varos gencleri arasindaki fark ortaya konulmaya calisilmis. pes.
bi de cekim yapilan yer hangi üni?
Sosyal ağlarda paylaş

istanbul universitesi yazıyordu dizinin bi yerinde gözüküyordu reklam bariz, normalde bilgi üniversitesinde mi okuyorlar bunlar haha : ) genco babs harbi sağlam ama adamda her halt var, parçanın başka alemlere götürmesini de beethoven amcamıza bağlıyorum zira moonlight sonata eşşek bir eserdir :p
Sosyal ağlarda paylaş

çekim yapılan yer istanbul bilgi üniversitesi

cidden çok salak bi dizi yaa =) O değil şu olay beni benden aldı; (nasılsa izleyen olmadığı için spoiler vermiyorum)

daş gibi güzel olan hanım kızımız fakir mahallelerden birinde yürümektedir. Aniden 3 tane abazan genç kızın önüne çıkar var olaylar gelişir ;

- aaa üniversiteli bir kız hadi sarkalım (LöL üniversteli olduğunu nası anladınız hemen)
-Yavruumm senin gibi üniiversiteli kızlar için burası tehlikeli, yolunu mu kaybettin geç mi kaldn okuluna?
+ aslına bakarsanız evet biraz geç kaldım (öeghh be güzelim yaa kaçsana ortamdan...bi de açıklama yapıosun okula geç kaldım die hay allaaam )
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...