Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik En Beğenilen Türk Dizi Seçmeleri

Arma

Öne çıkan mesajlar

Daha önce yapıldı mı böyle birşey bilmiyorum ama birden aklıma geldi hemen forumlara açayım dedim. Pati insanları dizi olarak neleri beğenmiş yada neleri beğeniyor. Anket gibi bişey yapalım isterseniz. Seçelim favori dizilerimi. Herkes 3 oy kullansın. 3 dizi ismi. Eski yeni farketmez. İsteyenler açıklamada yazsınlar karşısına. Belli bir yerden sonra toplarız,hesaplar görürüz pati içinde hangi diziler önemli yer edinmiş. Hadi hayırlı uğurlu olsun.
1-Bizimkiler
(Nostajidir, klasiktir ayrıca bizimkilerle büyüdük biz)
2-Asmalı Konak
(Belki benim memleketimi anlattığı için sempatik geliyordu, belkide görmeye alışık olmadığımız türde olduğu için ama hoşuma gidiyordu.)
3-Çocuklar Duymasın (İlk çıktığı zaman Tgrt de harbi kaliteliydi. Sonradan cıvıttı ama Çocuklar duymasının ilk başları iyidir)
Sosyal ağlarda paylaş

Avrupa Yakası
Enson Babalar Duyar
Sağır Oda
Ekmek Teknesi
Memoli :P
Zerda
Deli Yürek
Kurtlar Vadisi izlemesemde en çok para saçılıp özenilen ve izlenen dizi bence.
Show da askeriyede geçen bi dizi vardı adını unuttum.

[ Mesaj 05 Temmuz 2007, Perşembe - 21:46 tarihinde, Kenjuro tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Avrupa Yakası
Hayat Bilgisi
Çocuklar Duymasın

Bu üçüde başlarda güzel olan, sonralarda ise olayın içine etmiş diziler:)
Sonlara doğru baydı bunların hepsi ama son birkaç sezonlarını filan hesaba katmazsak bunları sevmiştim ben, ama hepsi de sona doğru gereksiz bi uzatma çabası, saçmalamalarla filan cıvıdı, bıraktırdı. 2 si bitti zaten biri devam ediyo, ama artık onu da takip etmiyorum.

///Edit: Tatlı Hayat ı nasıl unutmuşum yaa... O baymamıştı mesela:)

[ Mesaj 05 Temmuz 2007, Perşembe - 22:41 tarihinde, ShadowFury tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Çemberimde gül oya
ikinci bahar
bizimkiler (klasiktir bu, ne de olsa cidden ''ne o öyle efendim cıvık cıvık '' diyerek büyüdük =) )
bunların dışında avrupa yakası eskiden çok güzeldi. Ciddi olarakk gülmekten yerlere yattığım tek diziydi bir zamanlar. Bi de süper baba ve çiçek taksi klasikleşmiş dizilerdendir =)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...