Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bu sahne hangi filme ait?

cenx

Öne çıkan mesajlar

Film de Leon ayrıca.

said:
Of course, Stanfield has a merry band of followers. Dozens, it seems. One has to wonder if every cop in the city is as corrupt as he is. How in the world do they burst into someone's apartment, kill his wife (in the bathtub!) as well as his teenage daughter and four year old son...again all without raising any red flags?
Sosyal ağlarda paylaş

Gary Oldman bu sahne'de şöyleydi;
[spo]
Adamımız polis aslında ama uyuşturucu satıcılığı yapıyor,kötü polis yani,Natalie Portman'ın karakteri işte sanırım Matilda'ydı adı onun babası da bu adamların mallarını hem koruyor hemde satıyor.Bunlar işte eve geliyor,Matilda'da o sırada dışarıda markete gidiyor süt vs. almaya...

İşte eve geliyorlar,malın eksik olduğunu fark ediyorlar,nerde lan hırbo diyorlar adam işte yok vs. diyor,bunlarda deliriyor ve evdeki herkesi öldürüyorlar.Hatta Matilda'nin çok sevdiği Nick diye kardeşi vardı 3 veya 5 yaşındaydı ona bile sıkıyorlar.

Matilda bu olaylardan saniyeler sonra evin önünden geçiyor ama anlıyor birşeyler ters gitmiş,oradan eve doğru giderse adamların buna sıkacağını tahmin ediyor,kaçarsa yine sıkacağını düşünüyor ve dümdüz yürüyor çünkü adamlar bunu izliyor.Gidiyor Leon'un kapısını çalıyor,Leon önce tereddut ediyor,kötü adamlardan kapıda duran fark ediyor olayı tam silahina sarılıp Matilda'yi vuracakken Leon kapıyı açıyor ve içeri alıyor onu.Olaylar böyle başlıyor :) Ben böyle hatırlıyorum,Directors Cut'ı aldım daha izlemedim,aklıma getirdiniz öss'den sonra izleyeyim tekrar.[/spo]

Ayrıca
Sting-Shape of My Heart
sinema tarihinin en güzel film müziklerindendir tartışmasız,filme ayrı bir hava katıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

o diger sahne Cidade De Deus black in dedigi gibi,

Black nesinden nefret etmistin? Bence o film cok iyi bir filmdi. Ozellikle yonetmenin eski yonetmenler gibi davranmasi (aglayan cocuk hikayesi var bi yerde bulun okuyun, bi de Pink Floyd's The Wall filminde yapilanlari okuyun anlarsiniz baglantiyi :)) beni ayri bi baglamisti

konuyu fazla tasirmadan sooliyim Cidade De Deus guney amerikada bi ulke de (brezilya sanirsam, emin degilim) uuysturucu trafigi/cetelerinin arasinda hayali olan fotografciliga ulasmaya calisan adamin hikayesi (dunyaca unlu bi fotografcinin otobiografisi kisaca, izleyin derim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...