Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

10 yaş, oyun tavsiye

Nefr

Öne çıkan mesajlar

Efenim 10 - 12 yaşlarında bir genç hanım için hangi oyunları önerirsiniz? Sims seviyormuş sanırsam, o tür ıvır zıvır oyunlar olabilir.

Ofiste bir arkadaş kızına oyun alacakta, ne alacağını bilmiyor, benim önerdiklerimde pek akıl mantık sınırları dahilinde değil yaş düşünülünce.

Hadi bakiim bir iki öneri şeediverin bana. =][hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...
Sosyal ağlarda paylaş

Hoyle board games'i askerliğim boyunca sıkılmadan oynadım :-) Bir sürü ufak oyundan oluşan hoş bir paket. İçinde tavladan zeka oyunlarına, garip bir araba yarışından okey'e kadar çok çeşitli oyunlar var hatta yıllar önce unuttuğum amiral battı bile vardı :-) Kısaca bunu sırf çocuğa değilk sizede tavsiye ederim.

Not: Pıştt Nefr bu arada müzik bölümüne bir bak bakalım neler göreceksin :-)[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız, en zavallı insan ise esaret altındayken bunun farkına bile varamayandır.

YALNIZ BİREY GÜÇLÜ BİREYDİR - BİRLEŞİK SAP HAREKETİ
Sosyal ağlarda paylaş

erkek olsaydı kafadan unreal, quake denirdi (hoyle board games önerecek olsam kendimden utanırdım o durumda, sanki ben doom oynamadım o yaşta :-p ) ama bu kardeşimizin sanırım tycoon tarzı oyunlar hoşuna gidebilir. hatta simcity 4 de uygun olabilir sanırım..[hline]Sabahları napalm kokusunu severim, çöp kokusunu değil..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 30 September 2003 15:24 tarihinde demiş ki:
hehe ofis arkadaşının kızıymış yeme bizi

[hline]Guns don't kill people...We do!
Let the bodies hit the floor!
SBGG!

Burdan Nefr ufak kızları PC oyunlarıyla kandırıyor anlamı cıktı hanı gel sana şeker verıcemden gel sana CD verıceme gecış olmuş bu konuda :D
şaka bir yana ben kuzenımden bıldıgım ıcın bır ıkı oyun yazam
Kafadan sims bir kere
Tony Hawk olabılır vahset olmayan delı zevklı oyun ne de olsa
sonra Barbıe bebek ın felan oyunları var onlar olabılır
hmm sonra emulator vasıtasıyla gameboy oyunları olabılır sonic Mario Pokemon felam Harry potter olur hatta baya rahat olur sonraa monkey ısland felam olabılır SNES emultoru ıle super nıntendo oyunları olabılır sonra Doom 3 cıkınca verırsın,onuda sevebılır :P[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
--------------------------------------
Armaden Dewild UO Lead HC
www.Frp-tr.net yi ziyaret ettinizmi? Etmediyseniz kılıcım pesinizde olucaktır
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nukem_Verite, 30 September 2003 17:41 tarihinde demiş ki:
ilkokul 3 ve ingilizce
ben ilkokul 5'te başladım görmeye ilginçmiş

nukem dogrudur adamın dedıgı ben de Gokdıldeydım o gokdılın en sıvrı zamanında işte dıl kursu tabanlı bır okul oldugu ıcın 1. sınıfta hatta anaokulunda başlamışlardı gostermeye hafıften ama tabı anaokulunda hayvanları felan gosterıyorlardı işte donkey horse hede hode 1. sınıf felanda oleydı cıddı cıddı 4.sınıfta başladık ıngılazcaya[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
--------------------------------------
Armaden Dewild UO Lead HC
www.Frp-tr.net yi ziyaret ettinizmi? Etmediyseniz kılıcım pesinizde olucaktır
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 30 September 2003 15:24 tarihinde demiş ki:

Nefr sana Sims'in her türlü expansionını hedesini onun dışında:
Neighbours from Hell
Ghost Master
hmm başka bulamadım zor işmiş..[hline]Guns don't kill people...We do!
Let the bodies hit the floor!
SBGG!

+1 Neighbours from hell güzel bir seçim. Bunun yanısıra ufak tefek oyunlarda tercih sebebi olabilir volfied gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hired_gun, 30 September 2003 11:40 tarihinde demiş ki:
Sim theme park ....
Lego Racers ...
Hoyle Board games...
Pandorax Box ..
(benim kardeşim o yaşlarda en çok bunnari oynardi )[hline]Vanity is my favourite sin¹
¹kibir en sevdiğim günahtır

kardeşim 14 yaşinda da bu oyunlar 2 senelik falan ...

Sim theme park ....> Rollercoaster dan çarpişan arabalara ; atli karincadan dönme dolaba i sürü farkli lunapark aleti kurup parki kar eder hale getiriyorsun + kurduğun aletlere binebiliosun ( örneğin çarpışan araba kullaniosun , rollercoaster da uçuosun falan )

Lego Racers ...> Lego parçalarindan arabani yapip birbiri ile yariştiriyorsun + single playerinde "Vice City" deki gibi görevler aliyorsun insanlari taşiyorsun pasta servisi falan yapiyorsun ...

Pandorax Box ....> Kesinlikle o yaşlarda oynanmasi gereken bir oyun .. tamami ile zeka üzerine kurulu farkli farkli puzzlelar var ( eşini bul , renklerine uydur tablo tamamla vs...)

bu 3 oyunuda kardeşimle beraber bende zevkle oynuyordum .. :) çok eğlencelidir...[hline]Vanity is my favourite sin¹
¹kibir en sevdiğim günahtır
Sosyal ağlarda paylaş

Jazz Jack Rabbit 2. İlki de güzel oyundu. Hatta ben 10 yaşında falanken bende yoktuda bi kız arkadaşımda vardı, birlikte oynardık
Prince of Persia. İlki tabii ki. Hatırlıyorum böyle yine küçükken kızlar bize geldiğinde "hadi prens oynıyalıım" diye tuttururlardı. Ehe.[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

jazz jack rabbit harika. oynayan bir sürü kız arkadaşım vardı. o tür platform oyunları güzel olur.

simcity aman diim, sakın. yetişkinler için bile zor bir oyun. anlaması zor. gerçi yapar bir şeyler ama eylenir mi belli olmaz.[hline]Pretty women make us buy beer,
Ugly women make us drink beer.
[Al Bundy]
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
11 yaşındaki kız kardeşimin şu anda oynadığı oyunlar:
1-Need for speed 2 (diğerlerini beceremiyor)
2-Mortal Combat 4
3-Theme Park World
4-bilimum pokemon oyunları
5-Super mario 1,2,3,World
6-Jazzjack rabbit 1,2
Sosyal ağlarda paylaş

tennis critters
moorhuhn 1-2-3-4-x-xl
rollercoaster tycoon 2
neighbours from hell
lemonade tycoon
ve
bitch tycoon :D[hline]Ejderha Gibi Uçarım,
Elf Gibi Sokarım(ok bakımından)...

DiaBoLiC, 15 September 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
bu cinlerin toplu organizasyonları var bu fotoğrafın internete çıkmasına izin verilir mi???
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...