Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Deviantart kullanıcıları, birleşin

Bone

Öne çıkan mesajlar

Deviantart'ı ister şiir için kullanın, ister günlük fotoğraflarınızı koymak için, ister çizim ve resimleriniz için, ister fotomontajlarınız için, ister temalarınız için,
isterse sadece favorite eklemek için account açmış olun,
gelin burda kullanıcı sayfalarımızı yazalım, birbirimizi ekleyelim, gücümüzü birleştirelim.

http://bonecrusherpati.deviantart.com/
Sosyal ağlarda paylaş

eski topicler onlar,
uplama dediler,
ben de eski topiclerle uğraşmak yerine,
sırf görsel sanatçıları değil edebiyatçıları da katabilmek için,
yeni topic açtım.

[ Mesaj 08 Haziran 2007, Cuma - 23:03 tarihinde, Bone tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

biri bana bu sitenin içeriği hakkında kısaca bilgi verebilir mi ? buraya sağdan soldan arak resimler mi koyuyoruz yoksa kendi çizdiğimiz resimleri veya çektiğimiz fotoğrafları mı koyuyoruz nedir ne değildir :) photoshop çalışması yaptığımız resimler de konuluyor mu ? vs vs gibisinden.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
biri bana bu sitenin içeriği hakkında kısaca bilgi verebilir mi ? buraya sağdan soldan arak resimler mi koyuyoruz yoksa kendi çizdiğimiz resimleri veya çektiğimiz fotoğrafları mı koyuyoruz nedir ne değildir :) photoshop çalışması yaptığımız resimler de konuluyor mu ? vs vs gibisinden.

kingpinciğim, deviantart imageshack gibi image upload sitesi değil. bu yüzden arak resim koymana izin vermiyorlar.
ha, tek tek kontrol etmiyorlar belki ama, orjinal eseri alıp koyduğun tespit edilirse, silinme ihtimali var.

deviantart, senin kendi çizdiğin resimleri, senin kendi çektiğin fotoğrafları, senin kendi yazdığın şiirleri, senin kendi yaptığın theme'leri koymanı sağlıyan bir site.
zaten bu yüzden de üyelerin de arak resimler koyduğunu hiç görmedim.

photoshop çalışması yaptığın resimler konulabilir. digital art niteliği taşıyacak kadar photoshopla editlediğin fotoğraflar, photograph yerine digital art'a konuluyor hatta.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...