Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

fenerbahçe tarihi

aytimania

Öne çıkan mesajlar

O olaylar çok tartışıldı ama orada adam Fenerbahçe'nin tarihi diye sahte şeyler okuyor. Fenerbahçe'nin gerçek tarihinin kimler tarafından belgelendiğini bilen bilir.

Beşiktaş'ın basında 1 numaralı maşasıdır bu Tuğrul Yenidoğan. Bir türlü Atatürk'ün Fenerbahçeli olduğunu kabullenemeyen zihniyete ait olan ortada hiç bir şey yokken çamur atma politikasının sonucudur. Başarılı olamamıştır.

Bundan sonra da geçtiğimiz Aralık'taki Galatasaray maçından önce Galatasaraylılar da geri kalmamak için zannedersem Cihan Oskay adında bir adam çıkarmışlardı 2001 sezonunun son maçında şike yaptı Fenerbahçe diye. O da ne yazık ki ecele fayda etmedi. :)

Herkes kendi işine baksın ne gerek var başkalarıyla uğraşmaya... Diyorum da malesef Fenerbahçe ile uğraşılmaya sonsuza dek devam edilecek.
Sosyal ağlarda paylaş

baya eskiden izlemiştim ben. fenerbahçe tarihini incelemek bize düşmez ama fenerbahçe sitesinden alınan tarih notlarını filan anlatıyordu tuğrul yenidoğan cumhuriyet kurulmadan önce osmanlı döneminde fenerbahçenin yaptığı maçlarda tribünlerin türkiye türkiye diye bağırdığını iddia ediyormuş fenerbahçe resmi sitesi hehe komik tabi ama fenerin tarihiyle alakası yok muhtemelen siteyi hazırlayan adamın marifetidir
Sosyal ağlarda paylaş

said:
§ 07 Haziran 2007, Perşembe - 19:07 [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

O olaylar çok tartışıldı ama orada adam Fenerbahçe'nin tarihi diye sahte şeyler okuyor. Fenerbahçe'nin gerçek tarihinin kimler tarafından belgelendiğini bilen bilir.

Beşiktaş'ın basında 1 numaralı maşasıdır bu Tuğrul Yenidoğan. Bir türlü Atatürk'ün Fenerbahçeli olduğunu kabullenemeyen zihniyete ait olan ortada hiç bir şey yokken çamur atma politikasının sonucudur. Başarılı olamamıştır.

Bundan sonra da geçtiğimiz Aralık'taki Galatasaray maçından önce Galatasaraylılar da geri kalmamak için zannedersem Cihan Oskay adında bir adam çıkarmışlardı 2001 sezonunun son maçında şike yaptı Fenerbahçe diye. O da ne yazık ki ecele fayda etmedi. :)

Herkes kendi işine baksın ne gerek var başkalarıyla uğraşmaya... Diyorum da malesef Fenerbahçe ile uğraşılmaya sonsuza dek devam edilecek.

--------------------------------------------------------------------------------
Live Hard, Play Rugby, Die Ugly

allah kahretmesinki gözüme battı.arkadaşın mesajı gönderdiği saat mükemmel
Sosyal ağlarda paylaş

Kendi programına şeref tribünü demekle şerefli olunmuyor. Megalomanlığı geçmiş olay narsizm artık :p

Bu programdaki beyaz saçlı amcaya mahmut uslu bi posta koymuştu bi seferinde ağlayacak gibi olmuştu adam :)

Ayrıca ben spor yazarlığını bırakıyorum haftaya gelmiyorum ben artık fln deyip haftaya aynı koltukta görmüştük komik insanlar gerçekten.
Sosyal ağlarda paylaş

Ataturk kimi tutarsa tutsun. Biz Besiktasi tutuyoruz. Bunu soyleyin be kardesim. Illa ki yani Ataturkun tuttugu takimi tutacagiz yani. O zaman onun ictigi sigarayi icip onun sevdigi sarkilardan baska birsey dinlemeyelim.

Ataturk fenerliymis besiktasliymis beni baglamaz. Ben BJK liyim. Ha O da BJK li ise gurur duyarim o kadar. BJK camiasi olarak su Anti Fener olayindan kurtulalim artik. Onlar bizden bir sampiyonluk caldilar bizde onlardan. Hesap kapanmis sayilsin artik.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya şu salak taraftarlık tartışmalarına da Atatürk'ü katıyorlar ya,asıl salaklık budur.

Nereden biliyorsunuz hangi takımı tuttuğunu? Yazılı ve sözlü hiçbir kaynak yokken her takımdan 2-3 denyo ortaya çıkıp böyle böyleymiş o zaman Fenerlidir,Beşiktaşlıdır diye ortaya atması yüzünden mi ?

Atatürk sizin takımı tutsa bir taraflarınız tavana mi değecek ? Anlamıyorum aşmak lazım bunları,seviyesizliğin göstergesidir Atatürk gibi kişilere "bizim takımımızı tutuyordu" şeklinde yaklaşmak...
Sosyal ağlarda paylaş

Kimsenin biyeri tavana değmeyecek elbet. Fakat bu bir gurur kaynağıdır.

Genel olarak bilinen ve inanılan da Atatürk'ün Fenerbahçeyi desteklediğidir. Tuttuğu değil desteklediği, sempati duyduğudur.

GS'lilerden çıkmıştı bu tartışma bi süre önce, hayır Atatürk GS yi tutuyordu fln diye holigan bi tavırda ve herkes gülmüştü. BJK de altında kalmasın tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

Bjk Altında kalmasın diyorsunda
İnönü de ki En Büyük Beşiktaş lı Atatürk resmi yaklaşık 6-7 Yıldır orda.
Atatürk Beşiktaş ı ziyaret etmiştir.(1914 Atatürk ün ilk ziyaret ettiği klup) Üstelik Beşiktaş Spor klübü 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı fikrini ortaya atıp uygulamasını ve kanunlaşmasını sağlayan Kulüptür.

Hayır beraber lig tvde maç izlediyseniz bişey diyemicem.
Açıkcasıda bu bana onur veriyor.Sizdede resmi olması sizede onur veriyordur.Keşke bütün kluplere koysalar.
Eminimki bütün klupleri aynı şekilde severdi tutardı.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Genel olarak bilinen ve inanılan da Atatürk'ün Fenerbahçeyi desteklediğidir. Tuttuğu değil desteklediği, sempati duyduğudur

Ne genel olarak bilinen ne de inanılan böyle bir şey yok; Fenerlilerin yarattığı mitlerden başka bir tanesi... Hatta Atatürk'ün futbolu takip ettiğine dair bir işaret dahi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet artık görüyoruz ki, bazı dangalaklar işi GS'nin vatan hainliğine kadar götürmüş olayı.

Ama araştırmaktan aciz olan, okuduğunu incelemeden sırf bok atmak için kabul eden bazı dangalaklar için bir açıklama yapayım:

Bir kere Jean-Pierre Dumouli diye bir komutan 1. Dünya Savaşı sırasınca görev yapmadı.

Ayrıca İtilaf kuvvetlerinin İstanbul'u işgali 13 Kasım 1918'de başladı.

Ulan bari adam gibi tarih atın, 20 Mart 1915 ne, 18 Mart 1915'te adamlar Çanakkale'den çekildi, uçarak mı İstanbul'da konakladı bunlar?

Savaş devam ederken İstanbul'da misafir kalan bir Fransız ordusu, yaratıcılık işte budur.
Sosyal ağlarda paylaş

Werevolf ağzını topla yoksa ben toplarım akıllı ol benim onu koyma amacım başka ilk önce onu bi anla sonra konuş konuşurkende adam ol yoksa kötü olur bu sana uyarımdır karşında çocuk yok.tarih marih beni ilgilendirmyo ben şimdiye bakarım uefa şampiyonu olan kulübün başkanı kendi sahasındaki maça gidemezken o külübün stadı na 2.dereceden deprem de yıkılır raporu veriliyosa öbür kulübün başkanı tutup saçma saçma konuşuyorsa külübün borçu yokken kulübü borca sokuyosa 100.yılında olan bi külübün yöneticisi eğer çıkıpta şerefsiz diye konuşuyorsa artık biz ülke futbolunu tartışmayalım.ve o resmi neden koyduğuma gelince artık herşeyin çivisi çıkmış anlamında koydum 2.si bana tarih dersi verme ben herşeyi gayet iyi biliyorum ve birdaga konusurkende sözlerine dikkat et.hayatta fanatizm duygusu taşımadım taşımama o resmide ayrıca gs nin bi taraftar grubu sitesinde yayınlanmış olup özhan canaydına bu resim yüzünden küfür ediyolardı o sitede oradan aldım dikkat edersen de eğer altına bişi yazmadım ve kimse bişey demezken sen çıkıp mal mal konusup bide bana tarih dersi vermeye kalkıyorsun daha karsındakini tanımıyorsun dikkat et kendine yavas ve sakin ol
edik:kusura bakmayın uzun oldu ama çok sinirlendim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...