Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şöyle hayvan gibi saracak single player oyun ne var piyasada?

karpuz

Öne çıkan mesajlar

said:
sam fable'ı nasıl beğenmezsin deli manyak bi oyundu ya çok zevkliydi

oyun belki iyiydi ama ben oynayamadım geri zekalı tomb raiderımsı save sistemi yüzünden. bıraktım bir süre sonra. saramadı da hani pek. belki ileride tekrar denerim.

[ Mesaj 07 Haziran 2007, Perşembe - 02:38 tarihinde, Sam tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Aragorn'un önerdiği 8600GT'yi ben de tavsiye ederim. Ucuz oluşu ve düşük olanaklarıyla kral performans verişi dolayısıyla çok iyi bi kart olarak görülen 7600GT'nin (zamanının voodoo3'ü, ti4200'ü, geforce4mx400'ü olarak kabul ediliyo) dx10 destekli sürümü. Zaten 8 serisi Geforce'un dx10 destekli kartlar serisi oluyo.
8800GTX'in bi sene sonra çıkcak dx10 oyunlarını son detayda kaldırmama ihtimali yüzünden ucuz ama en azından dx10 desteği olan bi kart almak çok iyi olur bence.

Bi de şu Fable'ı bi türlü oynayamadım. Hikaye oyuncunun yaptıklarına göre ilerliyomuş ve bu alanda en özgür oyunlardan biriymiş. Bi yerden buliym de şunu, bi oyniyim.
Sosyal ağlarda paylaş

commandos diyince aklıma geldi, soldiers: heroes of world war II, 2.dünya savaşında geçen commandos tarzı bi oyun şiddetle tavsiye ediyorum =) hatta zamanında açılmış şöyle bi topic varmış hakkında
http://forum.paticik.com/konu.php?id=148246

[ Mesaj 11 Haziran 2007, Pazartesi - 03:02 tarihinde, Copycat tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...