Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Dark Knight (Batman)

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

Flameoffear said:
Marvel izleyip örnek alsın. Hatta 1 milyon kere filan izlesinler birader.

Tüm" ulan kesin fos çıakcak" inancıma rağmen beni fos etti film. Jokerin saykoluklarına şapka çıkartılır.

marvel filmlerini marvel studiosta çekmeye başladığından beri sağlam işler yapıyor iron man buna en güzel örnek.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:
Ayrıca 3. filmde Joker'e tekrardan yer verilme durumu olursa eğer isimler arasında en çok öne çıkan kişi Daniel Day Lewis'miş.Yani düşünülüyormuş fakat yeni Joker Heath Ledger'dan sonra olmamalı,

Başka bir isimde Johhny Depp ama bencede hani belki Arkham hapisanesinde diye böyle bi sahnede arkada felan görünsün ama ne kadar Daniel Day-Lewis veya Johhny Depp çok iyi aktörler olsalarda Heath Ledger gibi olamazlar bence.

Gerçi Heath Ledger içinde kötü olacak denildi müthiş oldu :)
Sosyal ağlarda paylaş

kingpin said:
Flameoffear said:
Marvel izleyip örnek alsın. Hatta 1 milyon kere filan izlesinler birader.

Tüm" ulan kesin fos çıakcak" inancıma rağmen beni fos etti film. Jokerin saykoluklarına şapka çıkartılır.

marvel filmlerini marvel studiosta çekmeye başladığından beri sağlam işler yapıyor iron man buna en güzel örnek.

Evet Iron da güzel film ama Marvelin bu konuda öğreneceği çok şey olduğunu Dark Knight ile görmüş olduk.
Sosyal ağlarda paylaş

birileri çıkıp kötülemese şaşardım gerçekten. hayret verici olurdu yani. kesin ekşisözlükte de harcamışlardır filmi girip bakmaya elim gitmiyor sinirlerim bozulacak. gören de heres en iyi yönetmen herkes en iyi oyuncu herkes en iyi eleştirmen zannedecek
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...