Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Youtube'a giremeyecekmişiz artık

Werewolf

Öne çıkan mesajlar

Aynı şekilde konuyu okumadım sade bir bilgi ,

TTnet aynı mahkemeye başvurarak kararın kaldırılmasını talep etmiş durumda , gerekçe olarakda youtube videoyu kaldırmış olması gösterilmiş.
Kaynak : Vatan

------
Olayın TTNETten kaynaklanmadığını , bağımsız yargı kararı olduğunu ve bir hakimin ve savıcının gereksiz bir kararı olduğunu anlamayanlar belki okursa anlıyacaklar :=)
Sosyal ağlarda paylaş

az önce girip baktım daha önceki video kaldırılmış. o videoyla ilgili sadece yollanan onlarca mesaj gözüküyor arama yapınca da. geri geleceğini söylemelerine rağmen şimdilik gelmiş değil.. youtube'ü geri istiyoruz.

@fistan: abi sony örneğinle bunun tutar yanı yok :(
Sosyal ağlarda paylaş

evet sony örneği çok güzel bi örnek ki konuyla hiç bi alakası yok. çoluk çocuuğun yaptığı videoyu kaale alıp iş yapar gibi mail zinciriyle yayıyoruz (adamların amaca daha iyi hizmet edemezdik heralde). sonra youtube u yasaklatıp tüm dünyanın dikkatini videolara çekip komik duruma düşürüyoz kendimizi. sonra birileri de çıkıyo oh olsun youtube a diyo. işte bu youtube a erişimin engellenmesinden daha komik bi olay . zaten bu dar zihniyet oldukça bir sürüsünü yaşıycaz daha bu olayların , tahmin etmesi güç değil. az kaldı iran olacaz hadi bakam
Sosyal ağlarda paylaş

nocom senin yorumlarını da tutmadım zaten, cevap da yazmıştım sana.

sony ile alakası olmamasını söylememin sebepleri;

1- o örnek tamamen çıkar amaçlı ve yasak direk bu amacı güdene karşı konuluyor. ama youtube'un hiç bir şekilde böyle bir amacı yok ve ceza alıyor.

2- sony ceza sonucu satış yapamamış oluyor. ama youtube'da hiç bir şekilde kayıp olmamış oluyor.

3- sony örneğindeki yasaklama getirilince insanlar zarar etmekten kurtuluyor, youtube'a yasak getirilince insanlar çevrilen işlerden habersiz kalıyor (iyi-kötü her türlü iş bunlar)

4- sony örneğinde insanlar onu almak istemiyorlar (en azından bozuk olduğunu bildiğinde). youtube'a girmek isteyenler engelleniyor ve özellikle oraya ulaşmaları engelleniyor (girmek istemeyenler zaten girmesin)

bu saatte bu kadarı yeterli gördüm. diğer mesajlarımı ve diğer kişilerin mesajlarını gözden geçirirsen daha çok fark görebileceksin sony örneği ile youtube durumu arasında.

YouTube için tek tık.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...