Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Youtube'a giremeyecekmişiz artık

Werewolf

Öne çıkan mesajlar

Şu şekilde farklı bir versiyonu da yapılabilecek sansürleme olayı. Hatta bu daha uygun olur..
#ding dong - ding dong#
(kapıyı açar)
-Selamunaleyküm..
+ve aleykümselam
-dasaaa sen misin?
+dasaaa.. ?? ee- evet..
-Çekül bakem genara!
+Haydaaa kardeşim deli misin? Eve giremezsin
-Devlet görevlisüyüm ben.. Adım Hıdır Osman Yolkesenlerden. Telegom'dan yolladılar beni..
(kağıdı gösterir ve içeri girer)

...yarım saat sonra dasaaa bilgisayar başında...

-Yogg! Yutüp falan yok. #dank# kafaya sopayla vurma efekti!
+Allah! Noooluyo lam!
-Prokşi şeyşi falan yok!
+Ne proksisii beah! Ne youtube' ü beah! Yazı yazıyom işte..
-Ayrılınkçı yazılar mı yazıyon sen (telsiz çıkartır) amirim bu genç, olanı biteni bi siteye yazıyo.. Dur bakaaayım.. hmmm ve ve ve nokta patücük nokta jom Evet haa tamam amirim. O siteye girişimi engelleyelim. tamam (telsizi beline takar) #DONK# patücüke girmekte yassah artık
+Hayyda!!
-Hopppaa!! Halay mı çekecez? Bi bağrınca kendimi köyde düğünde hissettüm afedersün ama ben hissli bir..
+..ayısın?
-Ha ne..
+çok hisli bir dayısın diyorum.
-hee valla. ben gafana falan vuruyom senin amma seni kötülüklerden gorumak için! (hislenir hıdır abi, gözleri yaşarır) Maksadım, sen bööle ayıpçı şeyleri görüp üzülme.
+Yani bizi bir akvaryuma kapatıp dış tehlikelerden bu şekilde koruyacaksınız..
-Heee
+Şimdi ben alıntı yapıp
"Ben ezelden beridir hür yaşadim, hür yaşarim.
Hangi çılgın bana zincir vuracakmiş? şaşarım!"
diycem de pek bi Levent Kırca usulü bitiriş olucak..
-??? ee.. evet(?)
#tıkır tıkır tıkır# (klavye efekti)
-Dur sen! dur sen! ben bi bakayım maillarına. İçinde ayıpçı bir şey olmasın. hatta sen dur ben sana sansürleyip okuyayım. Kapa gözlerini. #DANK# kapa lan! Heh sefgülünden mesaj gelmüş.. OHŞ!! şey.. sevgilerini iletmiş.
+Ulan seni bana sayıyla mı verdiler?
-Heee sicil numaram 1458-945822182-1023.. Naapcan ki? sigorta numaramı da vereyim?
+Ya sabır..

[ Mesaj 07 March 2007, Wednesday - 11:32 tarihinde, dasaaa tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

benim asıl merak ettiğim nokta bundan sonra içeriğinde anayasaya ters düşen içerikler bulunan herhangi bir site bu karar örnek gösterilip kapattırılabilecek mi?

mazallah bir gün bir hakimimize hotmailden,yahoodan spam gelirse diye korkuylamı yaşamalıyım?
Sosyal ağlarda paylaş

"Bu siteye erisim Istanbul 1. sulh ceza mahkemesi 2007/384 sayi ve 06.03.2007 karari geregi engellenmistir."

videonun kaldırılmasıyla erişim açılabilir tekrar ama youtube video konulduktan sonra kontrol yapıyor, adam hergün farklı bir accountla da koyabilir, bizim mahkemelerin de işi gücü yok her gün karar çıkartır
Sosyal ağlarda paylaş

ek$i'den "yunanistandan olası haberler konusunda

- işte 70 milyon'a interneti yasaklatan çocuk! 13 yaşındaki athalos "-türkleri yendim, çok mutluyum, şimdi de metacafe'den kovmayı düşünüyorum" dedi"

[ Mesaj 07 March 2007, Wednesday - 11:50 tarihinde, Apache tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

En komik olan da sitenin kapatıldığının düşünülmesi. Bu kadar mı cahiliz anlamadım ki.
Sitenin başlığı "Site kapatma". İngilizcesini de yazmışlar, hani yabancılar giriyodu eskiden şimdi site kapalı ya görsünler işte mahkemelerimizin gücünü asfjaksdlasdsad

[ Mesaj 07 March 2007, Wednesday - 12:15 tarihinde, Kojiroh tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

bu videoyu adamlar gayreek videosuna cevap olarak yapmışlardı ama bunu es geçmiş her yer..tüm haberlerde yunanlılardan ayıp hede hödö yazıyor.sen mitolojisinden babasına herkesi gay yaparsan adam da sana bu videoyu yapar tabi..

erişim yasaklanırsa da acayip olacak cidden.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu siteye erişim mahkeme kararıyla engellenmiştir !...

www.youtube.com sitesine erişim İstanbul 1. Sulh Ceza Mahkemesi'nin 2007/384 sayı ve 06.03.2007 tarihli kararı gereği engellenmiştir.

Access to www.youtube.com site has been suspended in accordance with decision no: 2007/384 dated 06.03.2007 of Istanbul First Criminal Peace Court.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar ben sizin gibi düşünmüyorum. Youtube aranızda belkide en fazla kullanan benim :) ama ne yazıkki alınan bu kadar bence doğru. bu youtube verilebilecek en güzel cevaptı. sonuçta bir milleti yeniden kuran bir dehanın böyle ayaklarına altına alınması ve bunu yayınlatan bir sitenin kendisine çeki düzen vermesi gerekirdi, umarım bundan sonra verir.

sadece Atatürk değil, diğer milletlerede saygı göstermek lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Arkadaşlar ben sizin gibi düşünmüyorum. Youtube aranızda belkide en fazla kullanan benim :) ama ne yazıkki alınan bu kadar bence doğru. bu youtube verilebilecek en güzel cevaptı. sonuçta bir milleti yeniden kuran bir dehanın böyle ayaklarına altına alınması ve bunu yayınlatan bir sitenin kendisine çeki düzen vermesi gerekirdi, umarım bundan sonra verir.

sadece Atatürk değil, diğer milletlerede saygı göstermek lazım.

hegel ne demişti."her ulus layık olduğu şekilde yönetilir."
Sosyal ağlarda paylaş

Apache bu kararı onaylayan yada onaylamayanlar elbette olacaktır. sen bu karara karşı çıkarsın, ama ben bu kararı desteklerim.

danimarkada yayınlanan karikatürlerden sonra müslüman toplumların nasıl ayaklandığını çok iyi hatırlıyoruz. bu videoda türkiyede böyle bir yankı buldu. gazeteye yaptırım gücü bulunmayanlar sokaklara dökülüp protestolarda bulundular. ama hükümetin burada yaptırım gücü var ve bunu makül ölçüde kullandı.

bende sizler gibi böyle bir olayın olmamasını, kapatılmamasını isterdim. ama şunu unutmamak lazımki ( sizlerin bu konuda ne kadar duyarlı olduğunu bilemem tabi ki ) hayatımda değer verdiğim düşüncelerimin ve saygı duydugum kişilerin bu şekilde alay konusu olmasını istemem.

az öncede belirttiğim gibi sadece bizler için yapılanların değil diğer milletlere yapılanlarıda doğru bulmuyorum. bir türk tarafından yayınlanan gay tiplemesine sokulan yunanlılarıda görmek istemiyorum.

hükümetin bugune kadarki hiç bir görüşünü savunmadım, savunmayacağımda ve görüşlerimin tam tersi bir konumdadırlar. ama bu verilen karar beni tatmin etmiştir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...