Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dexter (2006) - Showtime

Dragonfire

Öne çıkan mesajlar

11-12

eh mükemmel bitti yine, zaten içten lila ya uyuz olmaya başlamıştım her bölümde daha bir iskeletor-michael jackson kıvamını almaya başlamıştı 12. bölüm sonunda hak ettiğini aldı bütün izleyici kitlesini de rahatlattı sanırım :)

2. sezon boyunca dexter'in iç karmaşasını gördük bence, boş yere gitti doakes ama kendi kaşındı bir anlamda eğer kafayı dexter'e takmasaydı mutlu mesut hayatına devam ediyor olacaktı :P

lila'nın da kendine göre tekniği varmış hehe her haltı ateşe veriyor hatun uzmanlaşmış

yalnız anlamadığım tek bir nokta var bu iskeletor neden dexter'in gps aletini çalma gereği duydu ki durduk yere ?

Sosyal ağlarda paylaş

zaten birinci sezonun finali tadında bi finali hiç bir dizi sunamaz bence. bu final de baya bi güzeldi ama. bu final yapma işini dexter'ın senaristler çok iyi biliyo yahu, biraz heroes'a falan da yardım etseydi şu senaristler ne güzel olurdu =( altyazısı gelmiş buarada dvdrip için, ilgilenenlere duyurulur.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
çok kanlı dizidir; kesme, parçalama işlemlerini ayrıntılı gösterir diye izlemekten çekiniyordum
ama işin aslı öyle değilmiş
çok güzel, zevkli bişeymiş
açılış jeneriği çok super olmuş, ilk izlenişi harika, film ordan devam ediyor, bi sonraki bölümde jenerik olduğunu çaktım :)
sonraki bölümde kabullendim
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...