Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Supernatural (2005) - The CW

Dragonfire

Öne çıkan mesajlar

Cass'in dayanabilmesi lazım. Hadi dayanamıyor meleğin akıl hastanesine yatması nedir.

Bire biri melek biri insan.

Yani bu duvar meselesi zaten 2 sezon sürmese şaşardım. Cass kurtulsa Dean'ın kafasına uçak düşer. Yada Sam'e bişey olması lazım. İlla içlerinden biri illa sakat olacak.

Sosyal ağlarda paylaş

Sam'in içinden Luciferın çıkarmanın başka yolu olmadığından en sonunda Cass'ı da kastırarark böyle bir yola gitmişler işte. Muhtemelen en sonunda bu sezonki belalı olan ölümsüz yaratıklar ile Lucifer bir şekilde kapışacaklar ve yaratıklar da Luciferda gerisin geriye hapishanelerine dönecek.
Ben kızı hatırlayamadım ama dizideki kızların genelde iyi oldugunu düşününce bu kızın acaip kilo aldığını düşünmek doğal :P

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...

bobyi yanımızda görmek istiyoruz diyorlar ondan görmek istediğimiz gibi hayal ettik diyorlar, boby geliyor herşeyin bitmesi gerek diyorlar, ve sam i geri getirmek için kaç ay tepinen dean diyor bunu

hayaletlerin kişisel eşyalara bağlandığını 6 sezondur o işi yapan biri bilemiyor 2 bölümdür ahmaklar oynanıyor

hayalet oluyorlar 2 gıdım evde 30 ceseti bulunamıyor

kemikleri ateşe atan hayalet aynı anda hem adama kol sokup hem de kemikleri yakıyor

bu mudur yani

Sosyal ağlarda paylaş

Budur abi bu sezon bir şekilde kapatalım sonraki sezon için dersimizi daha iyi çalışırız demişler heralde. Dizi gerçekten rezalet durumda. Leviathan muhabbeti gelecek sezonda devam edecek sanırım. Çünkü bölüm 20 daha yeni konuya girdiler. Bu sezon bu saçmalığı bitirirler diye düşünüyordum çünkü kimse sevmedi bu konuyu. Ama gelecek sezona sarkacak muhabbet millet iyice bayacak.
Sosyal ağlarda paylaş

oo 8. sezon anlasmasimi yapilmis, seviyorum ben ya bu kardesleri. boyle ailedenmisler gibi eglenceli zaman gecirtiyorlar. her ne kadar kotude olsa son sezon, ne bilim grimm gibi salak sacma seylerin eline kalmamak icin bunlarin en kotu bolumlerini izlemek isterim yani.

ruhlu cadili madili iyi iste. garip gaspet yaratiklar falan.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...