Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlestar Galactica (2004) - Syfy

Zegna

Öne çıkan mesajlar

bende bugun cnbcede izledim diziyi gercekten çok guzelmis ilk bolumlerini izlemistim simdi bunu izledim bitiyor mu burda? bu cnbcdeki gosterdikleri son bolum müydü? sonra devamı var mı kac bolum gidiyo cnbce gosterir mi? torent filan mı bulmak gerekir? diger sayflara biraz bakim dedimde hic alakasız seyler var spoiler filan oykumayayım dedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni izledim son bölümü, mükemmeldi kesinlikle şimdiye kadar yapılmış en iyi dizi.

Sonunu açık bırakmaları, döngü devam eder mi, etmez mi izleyiciye bırakmaları zaten süper ötesi olmuş. Bir de herşeyi geçtim Saul Tigh'ın Adama'ya "Hala çok geç değil bu tost makinelerini uzay boşluğuna atabiliriz" dediği yerde bittim ya son bölüm ya da 19daydı, ahaha sakin sakin söylüyor bir de :D

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 5 hafta sonra ...
Caprica güzel dizi belki ama BSG serisinden daha fazla para nasıl kazanırım mantığı ile çıktığı için birkaç olay haricinde izlenmesi o kadar keyifli değil.Gerçi ben bu serinin yok cylon gözlü ile yok şöyle görelim kısmınada karşıyım gayet güzel seriydi 4 sezon izledim, hatta finallerim ve vizelerimi rezil etmiş bir seriydi ama artık bir yerden sonra zorlamamak lazım :)
Sosyal ağlarda paylaş

o kadar gazı verdikten sonra 4. sezon final bölümü bu kadar kötü olabilirdi
2 dakikada herşeyi yalapşap bitir
sonucunuda bilmemneye bağla
aa esasında o bu muymuş ah vah vah vah

gemileride gönderelim ki yeniden bir yaşam başlasın
sonrada herşey loopa bağlasın
kaçınılmaz son değil mi ?
hay klişenize !

Sosyal ağlarda paylaş

GwindonSurion said:

Starbuck allah yani dimi
Hani ona god demenden hoşlanmıyorum dedi ya ordan anladım nasıl anladım çünkü zekiyim heh yani yanlış anlamadıysam tabi?

Güzel hoş da;

Number 6: That too is in God's plan.
G. Baltar: You know it doesn't like that name.

bahsettiğin diyalog bu ise cidden nasıl anladın merak ettim doğrusu..

Hepsinin dışında, kalan açıklamaların The Plan ile yapılacağı ümidimi koruyorum.c
edit: hay tag'ini..
Sosyal ağlarda paylaş

bgs finali serinin yeni caprica'dan itibaren devamlı ve şiddetli saçmalamalarından sonra eh işte oldu, o kadar ileri geri oynana oynana bozulan konudan bunda iyisi çıkmayacaktı zaten. uzattılar gereksiz çok, bitti de rahatladım doğrusu. iyice sıkmıştı son sezonda zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...