Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlestar Galactica (2004) - Syfy

Zegna

Öne çıkan mesajlar

403

Filler gibiydi, hiç bir gelişme olmadı ana konuda. Belliydi başından beri ne olacağı zaten, ya söyleyecekti bu bu naylon diye, doktor da çıkacaktı sen bu kadar ilaç alıyosun paranoya yapmışsın diye, ya da işte böyle bir olay olacaktı. Tempoyu yükseltmeleri şart.

404 çıktı mı bu arada?
Sosyal ağlarda paylaş

404

Bir hafta boş geçseler bizim dizilerin yaptığı gibi sanki daha iyi olurmuş. Hakkaten bir bok olmadı. Yalnız Tigh'ın Cylon olduğunu Number Six teyze anlayacak mı acaba? onu merak ediyorum. Özel efektçiler yeterince para kazandı birazda makyajcılar kazansın deyip ortalığa kan saçtılar herhalde o kadar. Ayrıca Baltar'ın İsa vs. olacağı olayıda yalan oldu. Hristiyanlıkta hepimiz kusurluyuz vardır hepimiz mükemmeliz yoktur.

Sosyal ağlarda paylaş

s404

bence harika bir bölümdü , gelecek bölümlere baya temel atıldı , lee nin politika arsızı olması , roslin in iyidien iyiye ölüm döşeği moduna girmesi , baltarın überior çıkışları -ki kendisini şu bölüme kadar sevmedim ama şimdi lan adam ayar verdi be! dedirtti- gizli cylonlar üzerine kurulu bir bölümdü , herbirinin birer "insan" olarak yaşadıkları hayal kırıklıkları yansıtıldı , zira
tigh' ın vur abla sen de vur moduna girmesi
chief'in batsın bu dünya psikolojisi
tara'nın ulan bugüne kadar ezildim artik ben ezicem modunda gezinmesi fln tam anlamı ile bu karakterlerin cylon yanlarının baskınlaşmasına bağlıyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

forgiver said:

model6 de yaşlanmış sanki, yoksa makyajını mı dandik yapıyorlar
kala kala xo kaldı yaw amcası yaşında adam.

Burda kafa buluyorsun değil mi! XO eşini görüyor ona bakınca o yüzden yaşlı görünüyor.

Eğer ondan bahsetmiyorsan XO'ya ilgisinde diorsan. Adam final 5 birader ilahi yani onlara! Her turlu ilgilenir çünkü diğer cylonlar tam olarak bilmesede hissedebiliyorlar varlıklarını.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...