Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

2x11 hakkında saçma bir tahmin

Çok saçma olacak ama belki o işaret bir nevi kalkan olabilir Hiro'ya.Peter'in güçlerini kılıçla savurup arkasına geçecek belki Hiro vs.

Aslında niye olmasın diyecem ama kılıç öyle çıktı diyelim,nasıl öyle oldu soruları gelecek akla,yapmazlar sanırım böyle birşey

Sosyal ağlarda paylaş

kilicin parlamasi

he he, iyide, lol , kilicin neresinde o işaret ? Allam, sence iz birakir mi orasi, kilicin sapiyla peter'a mi giricek, yaş meşe gibi mi kullanicak, yapmayin yok oyle bişi, olmaz. :D
Ha başka bi şekilde bir iz birakilirsa tamam, ama bence peter ile adam savaşicak daa cok.

edit : ahah spoiler başlikta "li" harflerini eklememişim :D
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

2x11 hakkında saçma bir tahmin

Çok saçma olacak ama belki o işaret bir nevi kalkan olabilir Hiro'ya.Peter'in güçlerini kılıçla savurup arkasına geçecek belki Hiro vs.

Aslında niye olmasın diyecem ama kılıç öyle çıktı diyelim,nasıl öyle oldu soruları gelecek akla,yapmazlar sanırım böyle birşey

işaret

O işaret kalkansa Sylar kılıcı nasıl kırdı geçen sezon ? Bu teori çürüdü , yenisini getirin .

Sosyal ağlarda paylaş

Azure_Knight said:

kensei nin kılıcı

belki kensei yakında diye parladı kılıç sonuçta sahibi o,hırsız hiro çaldı kılıcı :X

kensei

kenseinin aslinda hiro olduunu dusunmediniz dimi? efsane ne diodu "kensei tek basina kampi basio ve teknolojik silahlarla birlikte kampi havaya ucuruo" eee simdi kampi havaya ucuran kim? hiro dimi?

epi11 trailer

[video]http://youtube.com/watch?v=hAKum8GiNVY?feature=oembed" width="459">

epi 11 prewiew hakkinda

noahin geri gelip "sizi korumak icin bi anlasma yaptim demesi acaip garibime gitti... acaba noahin canli olduunu sadece (bak doktorun adini unuttum simdi) doktor mu bilio? syler tekrar gucune bi igneyle kavusuo ve bence virusu yayacak olan syler olcak gibime gelio... :D

psikopat deilsen sakin bakma... acaip spoiler icerir 5 dk

[video]http://youtube.com/watch?v=bEAjZMVrZwM&feature=related?feature=oembed" width="459">

Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

işaret

O işaret kalkansa Sylar kılıcı nasıl kırdı geçen sezon ? Bu teori çürüdü , yenisini getirin .

2x11 hakkında tahmin

Evet ben onu aklıma getirmedim nedense,o zaman Hiro arkasına geçecek boğazına dayayacak kılıcı başka alternatif yok gibi gözüküyor şuan,5 dakika spo şuan yükleniyor eğer orada varsa bu sahne bilemem de :) bakalım

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...